Takové heslo razí naše čtenářka s nickem Dispečerka. A má pro to mnoho důvodů. Pohodlí už jsme zmínili, ale také má svým způsobem výhodu, že na její nohy nikdo nevidí, neboť pracuje v kukani za mřížemi.

V práci se přezouvám do pohodlných, zdravotních, větratelných, kožených pantoflí. Nedovedu si to představit jinak. Pracuji na 12ti hodinové směny a tak, kdybych měla mít nohy ,, uvězněné“ v nějaké uzavřené botě, tak bych se asi zbláznila. Razím totiž heslo – pohodlnost nade vše. Nohy bych měla asi pěkně nateklé a v té nevětratelné obuvi bych asi přišla velmi brzy ke kožní plísni.  

Mám na pracovišti jednu kolegyni, která tento maraton sice zvládá v lodičkách na podpadcích, ale já mám svoje nožky ráda a odmítám je mučit a týrat. Ty moje nazouváky nejsou sice žádné modes robes, ale teď co jsem ke své práci chytla ještě úklid na pracovišti, ( protože k nám nesmí žádná civilní osoba) – tak by to  bylo taky hazardérství s vlastním zdravím a taky navíc trochu směšné. 

Navíc jsem zavřená za mřížemi v kukani, kde ke mně nikdo nesmí a tak mě nikdo nevidí. Po směně pak ale vklouznu do elegantních lodiček a brázdím si to pěšo domů. Těch dvacet minut na jehlách do práce a z práce je pro mě tak akorát!

Zdraví Dispečerka

Milá Dispečerko, doufám, že ty mříže souvisí jen s vaším nickem

Text nebyl redakčně upraven

Budeme rádi, když se s námi podělíte o své zkušenosti, milé ženy-in. Přezouváte se v práci? Dobrovolně, nebo z povinnosti? Jakou obuv v práci nosíte? Je nějaká speciální, „bezpečnostní“, nebo má spíš splňovat nějaká estetická kritéria? Chodíte v práci v bačkůrkách? Kdy vás napadlo se přezouvat? Přezouváte se i v létě, nebo jenom v zimě?

Napište nám na dnešní zvídavé téma na:  redakce@zena-in.cz

Reklama