Jaký názor na opalování a plavky má čtenářka Mariša? Přečtěte si její příspěvek k tématu: Co nosíte k vodě.


Marisa

Krásný den všem,

k vodě příliš často nechodím, neb nejsem povalující typ, raději volím krátké osvěžení mezi dalšími aktuvitami. Navíc s dvěma breberkami na krku by to povalování stejně moc neklaplo. Nicméně pohodičku v bazénku na zahradě s ledovou kávou jsem si ujít nenechala :-). Jinak ať si každý nosí k vodě co je mu libo, ráda se podívám na zajímavé modely a ty, co jim to sluší - bez ohledu na pohlaví, a zvýším si sebevědomí pohledem na ty, co své tělo ani úbor neřeší. Já nosím plavky takové, abych se neustále nemusela hlídat, co mi kde leze a zároveň abych na těle neměla opálené různé „patvary", které pak podivně vykukují z pod šatů či tílek.

Hezké léto přeje,
Mariša

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma dne: Co nosíte k vodě

Posílejte mi dnes (středa 28. července) své fotky toho, co nosíte k vodě. A k nim i krátké popisky, proč se vám zrovna tohle odění líbí či nelíbí.

Užší témata jsou...

  • Co se mi líbí na něm.
  • Co se mi na chlapech u vody nelíbí.
  • Co se mi líbí na mě.
  • Co se mi na ženách u vody nelíbí.
  • Co nosím k vodě kromě plavek.

Téma by se mohlo zdát jen pro odvážné, ale pokud dostatek odvahy nenajdete, pošlete třeba jen fotky konkrétních kousků, není nutné oblékat si je.

Na vaše příspěvky se těším v redakční poště...

A co můžete za svůj příspěvek získat?
Tentokrát tu mám připravené ceny dvě! Opalovací krém GARNIER AMBRE SOLAIRE s UV 30 a k němu krásnou rtěnku ColorTrend. Jako další cenu pro vás mám stylový červený šátek a opalovací olej GARNIER AMBRE SOLAIRE.

Reklama