trapas.jpg

Zdroj foto: Shutterstock

Syn udělal divadlo a moje poprsí pak hrálo hlavní roli, popisuje Markéta (31)

Užívali jsme si dovolenou, manžel pospával na lehátku a já s pětiletým synem dováděla v hotelovém bazénu. Zrovna jsem si utírala vodu z očí, když se ozval synův příšerný jekot. Ale vážně děsný! Hrklo ve mně, co se mu asi muselo stát, ale ještě než jsem se stačila rozkoukat, začal se po mně sápat. A to tak vehementně, že nejen že mě poškrábal, ale kompletně mi zdrásal i vrchní díl plavek. Nevěděla jsem, jestli dřív chytat podprsenku, nebo ze sebe sundávat hysterického syna, který by mě snad i utopil. Naštěstí jeho řev probudil manžela, který nám přispěchal na pomoc. Syna z bazénu vytáhl, ale já tam zůstala stát polonahá, aniž by si toho v té panice všiml. Zato všichni ostatní zírali dostatečně pozorně. A kvůli synovu tyátru skutečně všichni! Podotýkám jen, že mám dost velká prsa, která rukama jen tak nezakryjete. Nechala jsem plavky plavkami a z bazénu se taky rychle vyhrabala na lehátko pod ručník. U večeře na mě pak dost chlapů nemístně pomrkávalo. Bylo mi fakt neskutečně trapně až do konce pobytu. Jo, a víte, co synův povyk způsobilo? Topil se vedle něj obrovský černý pavouk, má z nich hrůzu.

Dcera předváděla u bazénu můj nový vibrátor, líčí Petra (44)

Vyzvedla jsem osmiletou dceru z příměstského tábora a ona mě přemluvila, abychom se cestou stavily ještě na chvíli na koupáku. Byla děsné vedro, tak proč ne? Já s sebou sice neměla plavky, ale říkala jsem si, že si aspoň na chvíli oddychnu na lehátku u bazénu, zatímco ona se bude cachtat. Samozřejmě jsem lehce vytuhla a vzbudil mě až dceřin pisklavý hlásek, jak radostně volá: „Maminko, ty máš nový masážní přístroj!“ Ještě než jsem se stihla otočit, ozvalo se bzučení a smích lidí v našem blízkém okolí. Ta potvora hledala v mé kabelce něco na zub a místo toho objevila můj nový vibrátor, který jsem si nechala poslat do práce, aby ho od kurýra nepřebírala tchyně. Popadla jsem dceru a zbaběle se dala na útěk. Od té doby jsme se koupat nebyly, sbírám odvahu.

Byla jsem za maminku, co učí dítě čůrat do bazénu, svěřuje se Agáta (28)

Plavaly jsme s tříletou dcerou v bazénu, ona se najednou zastavila a ztuhla. Když mi asi po dvou vteřinách došlo, co v tu chvíli dělá, už pořádně nahlas prohlásila: „To je úúúúleva!“ Úplně ve mně hrklo, lidi se po nás otáčeli, zvlášť jedna starší paní, která zrovna plavala kolem. Bůh ví, jestli ji to dceřino čůrání dokonce ještě nestihlo zahřát! Bylo mi tam moc stydno! Snažila jsem se situaci aspoň trochu zachránit a dceři nepatřičné chování vytkla. To se přece nedělá, čůrat do bazénu! Ona ale jen zamrkala svými nevinnými kukadly a pronesla: „Ale mami, vždyť ty jsi přece taky minule ve vodě čůrala! A říkala jsi, že přece nepůjdeme na záchod až do hotelu!“ No jo, ale už nedodala, že to jsme byly v moři. A já byla v mžiku za největší prase na světě.

Zdroj informací: respondentky redakce

Čtěte také:

Reklama