Každá z nás se těší na léto a horké dny. Léto (i když podle kalendáře ještě jaro - to ty letní teploty) už je tady a  my se těšíme, jak si je budeme užívat se vším všudy. Nejen v letních šatičkách a někde u vody, ale také při teplém večeru ve venkovní restauraci či někde na zahradě.

Vždyť k létu neodmyslitelně patří zábavné večírky, posezení s kamarádkami či přáteli. A se zábavou je spojeno relaxování a pohoda se skleničkou něčeho, co nám moc chutná.
Ženy na rozdíl od svých mužských protějšků, kteří volí raději něco ostřejšího, mají raději sladké vermuty, vína, šampaňské … prostě vše, co je lehké, sladké a příjemné.

Velmi oblíbené jsou moderní míchané nápoje. Už tím, jak vypadají, nás lákají a vzbuzují v nás sebevědomí a společenskou jiskru.
Naším tipem pro představení lahodného nápoje pro ženy jsou příjemně kořeněné a harmonicky aromatické vermuty Garrone.
Jsou nejen vhodnými a vyhledávanými aperitivy, ale pro svou jedinečnou chuť je můžete  použít jako součást rozličných drinků a koktejlů. Klasikou mezi aperitivy a zároveň nejpopulárnějším vermutem z řady Garrone je Garrone Bianco.
Vyrábí se z vybraných druhů bílých vín nejvyšší kvality, dle původní torínské receptury, která vyžaduje směs alpských bylin a exotického koření. Má světle zlatavou barvu a příjemnou aromatickou vůni.

Jedinečným nápojem svého druhu na trhu v České republice je Garrone Cherry - chuťově zajímavý aperitiv vyráběný z drcených višní maraskino a vyzrálého červeného vína.

Určitě jsme vás dostatečně navnadili, takže pro úplnost vám přinášíme několik zaručeně dobrých receptů, které si snadno připravíte. Pak už nezbývá nic jiného, než se bavit a vychutnávat jejich lahodnou chuť. :-)

Chcete znát báječný recept na slastný život? Ochutnejte koktejl s lákavým jménem ŠTĚSTÍ. (pozn. použitá jednotka je litr, z čehož Vám při přepočtu vyjde centilitr)

Budete potřebovat jen vhodnou skleničku, šejkr a 0,04 Garrone Bianco, 0,02 vodky a 0,01 Grenadine.

Vzneste se k dalekým galaxiím s koktejlem, který se jmenuje KOMETA.

Vzrušující nápoj, který vás skvěle naladí, připravíte z těchto ingrediencí: 0,04 Garrone Bianco, 0,04 gin, 0,02 Apricot Brandy, 0,15 Grep Juice.

Pokud vás tyto recepty nadchly, zde jsou další:

SPEKTRUM

Ingredience: 0,02 Garrone Cherry, 0,04 vodka, 0,15 Orange juice, 0,01 Grenadine

VODNÍK

Ingredience: 0,02 Garrone Dry, 0,04 Bílý Rum, 0,02 Peach Liquer

SLUNÍČKO

Ingredience: 0,04 Garrone Rosso, 0,04 Zlatý Rum, 0,08 Orange juice, 0,02 Lime juice

KANKÁN

Ingredience: 0,04 Garrone Cherry, 0,02 Grenadine, 0,15 Tonic a led

Více informací o sektech, vínech a vermutech najdete na pěkných stránkách  http://www.garrone.cz