Každý rok na dovolené řeším stejný problém. Od prvního dne si opakuji, že nesmím zapomenout koupit pohledy. Nejednou se mi stalo, že jsem posílala pohledy svým známým den před odjezdem. Ty jim pak samozřejmě dorazily 14 dní po mém příjezdu. Anebo jsem je nakoupila, napsala a pak na ně narazila doma při vybalování kufru.

Služba, o které vám chci dnes napsat, je tedy pro lidi jako jsem já (a možná i vy) jako stvořená.
Přiznám se, že mne novinky v oblasti komunikací moc nezajímají.
Na mobilu potřebuji hlavně dvě věci – abych se z něj dovolala a aby uměl smskovat. Samozřejmě mi trochu záleží i na tom, jak telefon vypadá.

Můj přítel je však technického ražení, a tak si nedávno pořídil telefon, který podporuje MMS. Jako velký fanda focení si koupil takový, jenž má zabudovaný foťák. Od té doby všechno dokumentuje a přiznám se, že mi tím občas leze pěkně na nervy.
I když jsem zastáncem klasické fotografie a na svou zrcadlovku nedám dopustit, letos na dovolené jsem tuto maličkost ocenila.
Byli jsme v Egyptě. Pohledy tam měli tak strašné, že mi bylo doslova líto za ně „vyhodit“ peníze.
A tak mne Robert, jako už mockrát, překvapil.
Pohledy jsme nakonec odeslali, ale úplně jinak.

MMS pohled Eurotel před nedávnem představil službu MMS pohled.
Ta umožňuje majitelům MMS telefonů posílat MMS zprávy v podobě standardní pohlednice, která přijde adresátovi na zadanou poštovní adresu.
Postup je jednoduchý. Stačí udělat záběr MMS telefonem s fotoaparátem, a to při nastavení maximální kvality, nebo maximální velikosti fotky. Pak vepíšete adresu příjemce, jednotlivé položky musí být oddělovány hvězdičkou. Takto vytvořenou MMS zprávu odešlete na číslo 999 505. Vzápětí obdržíte kontrolní SMS zprávu s vámi zadanou adresou. Máte 1 hodinu na to, abyste adresu opravili. Nejpozději do 2 pracovních dnů od vás obdrží vaši blízcí originální prázdninovou pohlednici. Cena jednoho pohledu je 19,90 plus cena odeslání MMS zprávy.

Cena je shodná pro posílání z České republiky i ze zahraničí.

Více informací na www.poslifoto.cz  

Chcete-li získat zajímavé věcné ceny do letní výbavy od společnosti Eurotel, můžete si ZDE zasoutěžit.
Hodně štěstí!!!