První příspěvek nám poslala čtenářka s nikem Hanula, která se nám svěřila, jak to má s posíláním pohledů. A nejen to, k dobru přidala také jednu veselou historku. Tak a teď už se dejte do čtení. :)


 

Tak já mám tu letošní cestu za sebou. Byla super - leckdy jsem si sáhla na dno, ale parta byla prima a vždy se nějaká ruka našla, abych vše ve zdraví překonala.

Co se týče posílání pohledů, tak v tom mám jasno - ne už neposílám. Pohledy za chvíli končí v koši a mně to bylo vždy líto, protože jsem k místu, odkud jsem pohledy posílala, měla vždy nějaký citový vztah - už jen ta momentální nálada.

Jednou si mi stala kuriozní věc - byla jsem měsíc na pozvání v Mexiku u známých. Nakoupila hodně pohledů - přece jen z této „exotické země“ vždy nějaký ten krásný pohled potěší. Známý mi řekl, že pohledy odešle z práce a tak jsem mu je svěřila.

No nikomu pohled nedošel a já marně vykládala, ale já jsem posílala - holt pošta.... Asi za rok mi volal brácha - ty už ses vrátila z toho Mexika? Nechápalala jsem otázku - no asi tak před rokem. Alevždyť teď teprve od tebe došel pohled.

Už jsem si říkal, že ti nestojim ani za to, abys mi oznámila, že jedeš znovu... A pak se ozývali známí se stejnou otázkou - ty jsi tam byla znovu? Tak byla, ale až letos - chtěla jsem tu krásnou zemi vidět také ze strany Karibiku a hlavně ty mayské pyramidy. No můžu říct, že pyramidy v Quatemale jsou nádhernější a divočejší.

Byla to krásná cesta, i když cesta přes lávové pole blíže ke kráteru jedné sopky mě málem udolala - stačila jedna podaná ruka a psychika se dala dohromady a bylo dobře. Jízda na duších jeskyněmi a kajak na jezeře - to už byla brnkačka.

Dávám si dohromady dojmy z cesty - ty názvy mi přece jen nejdou tak rychle do hlavy a pomalu si mapuji zpět celou cestu. Nicméně už jsem si s kámoškou objednala prodloužený víkend v Belgii. Holt ty boty z toulavého telete se nezapřou. Krásné cestování a šťastný návrat domů.

Hanula

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je POZDRAVY Z CEST. Předem děkuju!

Reklama