Další čtenářka nám napsala, že vlastní cennou sbírku pohlednic, kterou dostala postupem času od svých přátel. Také ona sama prý velmi často a ráda posílá papírové pozdravy. Děkujeme, že jste nám napsala a přejeme krásný den.


 

Pohledy jsou mojí srdcovou záležitostí a rozhodně je nevyměním za neosobní SMS s pozdravem. Vždycky když někam jedu na pár dní, navštívím Info v tom městě a sbírám informace, rady a doporučení místních, kam se ještě podívat a někdy si koupím i brožurky o hradu nebo turistickou mapu. Pohledů kupuji vždy několik a jeden si nechávám pro sebe, vkládám ho do alba s fotkama. Přeci jen nefotím všude a vždy a ty pohledy mi hned připomenou, kde jsem byla. 

O tom že jsem taková zběratelka pohledů ví mnoho mých přátel. Takže jsem jich už dostala hodně. Mezi mé nejcennější patří pohled s černoušky z Jižní Afriky od Pondy a jeden mi přišel před lety z dalekého Norska. Oba odesílatele znám jen z internetu a pohledy jsem ani nečekala. O to větší mi pak udělali radost, když si na mě vzpomněli při svých cestách. 

Letos s rodinou se určitě podíváme zase do Velkých Losin, mělo by se tam dostavět termální koupaliště a dětem se tam líbí jejich park a nekonečné procházky kolem vody. Byla jsem tam několikrát a i když je to lázeňské město, není plné turistů jako třeba v Karlových Varech. 

Přeji krásný den

Krupová

pozn. redakce: text nebyl redakčně upraven

Téma dnešního dne: Posíláte z cest papírové pozdravy, nebo SMS?

  • Posíláte rádi svým blízkým pohlednice?
  • Nebo raději píšete esemesky nebo ememesky?
  • A máte radost, když vy najdete ve schránce pohlednici?
  • Co si myslíte o zasílání pohlednic?
  • Cestujete ráda?
  • Kam jedete letos na dovolenou?

Napište mi, co vás k tématu napadne, budu se moc těšit. Jedna z vás tentokrát získá kosmetiku Dermacol: Revitalizační tělové mléko Sicilská pistácie, hydratační make-up Imperial a dlouhotrvající rtěnku...

derma

Pište jako vždy na adresu redakce@zena-in.cz do dnešních 14.30 hodin, heslo je POZDRAVY Z CEST. Předem děkuju!

Reklama