profimedia-0561615872.jpgFoto: Profimedia

Lucas Bravo pochází z jižní Francie, konkrétně z města Nice, kde se narodil profesionálnímu fotbalistovi a zpěvačce. Před tím, než se stal modelem a hercem, pracoval v jedné restauraci jako kuchař, takže své dovednosti mohl zužitkovat i ve ztvárnění postavy Gabriela. Ten je totiž v seriálu také kuchařem.

V rámci své modelingové kariéry vystupoval například v reklamě pro Chanel. Co se týče herectví, zatím šlo spíše o francouzské filmy a seriály, které se mimo zemi moc nedostaly. S Emily v Paříži ovšem přišla jedinečná šance dostat se do povědomí diváků, a hlavně i filmových a televizních tvůrců po celém světě.

V rozhovoru pro magazín The Cut Lucas prozradil, že roli vzal i proto, že je fanouškem seriálu Sex ve městě. Sledoval ho prý jako mladší a leccos se díky němu přiučil, ačkoli jeho kamarádi pro něj neměli příliš pochopení. Na otázku, ke kterému charakteru má nejblíž, odpověděl, že k postavě Aidena, se kterým byla Carrie zasnoubená.

Seriál Emily v Paříži je o mladé americké ženě, která se kvůli práci v marketingové společnosti přesune na určitý čas do Francie. Tam se musí vypořádat s nevrlými Francouzi, vztahem a následným rozchodem na dálku i novými city právě vůči Gabrielovi.

Reklama