Přečtěte si příspěvek Verči27, která ráda soutěží. Má výhrady k přehlednosti soutěží. Přidáte se k ní? Nebo vám to takhle vyhovuje?

Asi nejsem ten pravý člověk, který by se měl k ženě-in vyjadřovat. Vlastně mě sem přivedla moje vášeň pro soutěžení.

Soutěže tedy poctivě vyplňuji a dokonce jsem i jednou vyhrála. Trochu mě zlobí nepřehlednost soutěží. Nevím, jestli je to jen můj dojem způsobený množstvím soutěží, ale připadá mi, že se najednou mezi soutěžemi objevují nové, ne někde nahoře, nebo dole, jak by to člověk čekal,ale schované mezi těmi starými. 

Rovněž odkazy na nápovědy, které se jednou otevřou v novém okně, jindy zase ne a člověk se zase musí pracně proklikat k otázkám, aby odpověděl, mě moc nebaví.

Príma je přehled soutěží, kterých jsem se účastnila. Na druhou stranu, kde najdu výsledky soutěží, kde se píšou příspěvky do komentářů dosud netuším.

Mimo soutěží mě někdy zaujme i denní téma,občas i napíšu nějaký ten příspěvek. Těší mě, že zatím mi žádný neodmítli a občas mi na mail i redaktor napíše - děkuji, zveřejním to. To je milé.

Líbí se mi, že redaktoři zde nejsou schováni pod nic neříkajícím slovem redakce, nebo admin, takže si na ně člověk může udělat nějaký názor, je to takové lidštější a méně anonymní, i když my uživatelky jsme schované za nickem.

Občas přečtu i nějaký článek, když mě zaujme název a uznávám, že články mají slušnou úroveň. Ovšem hledat konkrétně nějaký článek bych tady nechtěla.

Moc mě nebaví fotogalerie ani hry, takže k nim se vyjádřit nemohu. Z diskuzí se zapojuji jen do těch pod články a příspěvky čtenářek.

Jinak mám dojem, že se tu moc „nekecá“. Pokud to mohu shrnout, tak sem ráda občas zajdu, ale jinak zůstávám věrná jinému „ženskému serveru“ asi proto, že jsem tam zvyklá a mají věrnostní program, který by určitě neuškodil ani těmto stránkám, především by přitáhl více čtenářek.

Přeji hodně zdaru

Pozn. red.: Text nebyl redakčně upraven.

Děkuji Verčo27 za trochu jiný pohled. Nad těmi soutěžemi se zamyslíme a uvidíme, co s tím uděláme, stejně jako s archivem článků. A přeji krásný den.

Dnes je tématem dne náš magazín. Pište nám, co vám dal i vzal. Co se vám na něm líbí a co nelíbí. Vše směřujte na mail:

redakce@zena-in.cz

Reklama