Nejen na nechutnost mužů nahoře bez jdoucích městem poukazuje čtenářka BPD. Za obdobně, nebo dokonce víc nechutné považuje některé módní kreace slečen a dam...

Další čtenářský příspěvek dorazil od PBD. I když se nepovažuje za „konzervu“, pohled na chlapi nahoře bez nemusí...


Dobrý den, na některé „nahoře bez“ je hezký pohled, o tom žádná..:) Ale mě se nelíbí, když potkávám takové muže ve městě, v MHD, v obchodech...

Nepřipadám si jako „konzerva“, ale v tomhle asi konzervativní jsem. Nahoře bez ať si chodí pánové na plážích, koupalištích nebo na zahradě či doma. Ale mezi lidi do města mi to přijde prostě nevhodné a někdy až nechutné. Přece jen pohled na naměstí na vyvaleného pivase není zrovna příjemný. Ale ať už jde o pivase nebo pekáč buchet - ukazovat se ve městě fakt nemusí... Je tedy jasné, že by se mi nelíbilo, kdyby tak chodil můj partner. Nedávno jsme jeli někam šalinou a zrovna jsme na jednoho takového narazili. Byl to ten nechutný „druh“ . Nelíbilo se to ani mě, ani tomu mému... Stejně tak mi přijde nevhodné, když občas potklávám slečny/paní, které sice nejsou nahoře bez (ješte to tak..) ale mají jen horní díl bikin.

Myslím, že by lidé měli mít alespoň trochu rozum a když se oblékají přemýšlet o tom, kam jdou a co je přiměřené jejich postavě (prostě oplácáná dáma v mini je fakt děs..) To, co občas vidím za kreace na slečnách či dámách... zlatej vyvalenej pivas :)))

PBD

Pozn. red.: Text neprošel jazykovou korekturou.

Téma a fototéma 4. 7. 2012: Muži nahoře bez

  • Líbí se vám, když muži chodí v létě nahoře bez?
  • Vadilo by vám, kdyby váš partner takhle venku chodil?
  • Připadá vám takové „oblékání“ jako stylový prohřešek?

Posílejte mi své příspěvky buď jako texty, nebo i jako fotografie doplněné popisem. Jsem zvědavý na vaše názory a očekávám je nejpozději 4. 7. 2012 v 15.00 hodin odpoledne v naší redakční e-mailové schránce (viz níže). Jeden z příspěvků odměním opalovací kosmetikou GARNIER AMBRE SOLAIRE, konkrétně hydratačním mlékem po opalování a opalovacím sprejem s ochranným faktorem 20.

garniergarnier

Reklama