Poslání vánočních andílků
5fc6391b42de2obrazek.png

Vyrazte s dětmi během předvánočních svátků do romantických pražských zákoutí a nalaďte se v tomto trochu pochmurném čase na pravou vánoční atmosféru. Díky nové mobilní aplikaci Hravýlety a speciální edici 4 adventních výletů, vykouzlíte dětem i sobě nezapomenutelné chvíle plné radosti, vědomostních i zábavných úkolů a vánočních tradic. Čekají na vás překvapení v podobě hudebního doprovodu zapůjčeného sborem Camerata Praha a pohádkového hlasu Jany Patákové, která děti uvede do příběhu a pronese závěrečnou andělskou řeč. Na závěr každé trasy čekají na děti 3 odměny a k dispozici bude i adventní památníček s kreativními úkoly na vytvoření krásné vzpomínky na společně strávený čas. Navíc se můžete, po absolvování výletů, zařadit do slosování o vánoční překvapení (krásné hračky od společnosti Mattel a hodnotné balíčky pro děti od firmy Pro Malé Dobrodruhy).
5fc63820c7d60obrazek.pngVýlety budou v aplikaci dostupné od 29.11. do 20.12.2020 a cena se pohybuje od 95,- Kč za výlet do 280,- Kč za celý balíček 4 výletů.

Na čtyřech různých místech v Praze vyráží čtyři andílci šířit poselství krásných a kouzelných Vánoc

  • Výlet ve Staré Hostivaři – o žlutém andílkovi, jehož posláním je sdílet štěstí
  • Výlet na Ladronce – příběh červeného andílka a jeho schopnosti šířit a ochraňovat lásku
  • Výlet v Central Parku Stodůlky – příběh modrého andílka, který hlídá pevné zdraví
  • Výlet ve Stromovce – o zeleném andílkovi, který se postará o tu pravou vánoční pohodu

5fc638c0828bfobrazek.png
Všichni čtyři andílci udělají vše, co bude v jejich silách, aby vaše letošní Vánoce byly nezapomenutelné. Budou ale potřebovat vaši pomoc. Andílci poztráceli své symboly, které jim dávají sílu šířit své poslání. Pomůžete jim je najít a vrátit ztracenou sílu, aby vám opět mohli vykouzlit tu pravou vánoční atmosféru?
5fc63837ee0d0obrazek.pngTým Hravýlety, který nedávno úspěšně odstartoval svoji mobilní aplikaci zaměřenou na pohádkové výlety pro rodiny s malými dětmi (3-9let), připravil adventní speciál: POSLÁNÍ VÁNOČNÍCH ANDÍLKŮ.  Aplikace funguje jako průvodce příběhem, navigace po trase a k zadávání úkolů. Používají ji pouze rodiče a slouží pro rodiny, které rády chodí do přírody nebo by naopak rády vyrážely častěji, ale chybí jim ta správná motivace. Hravýlety jsou skvělým prostředkem, jak děti venku zabavit bez velkého úsilí a navíc se mohou něco nového naučit, vyzkoušet si svoje dovednosti a hezky se pobavit. Kromě adventních výletů jsou zde desítky dalších pohádkových tras po celé Praze a další postupně vznikají i v ostatních krajích…

Covid - Bezpečnost
Tým Hravýlety klade v této době velký důraz na bezpečnost adventních výletů. Pro všechny výletníky bude k dispozici semafor, který signalizuje počet rodin na trase během posledních 30minut. Údaje budou pravidelně aktualizovány. Většinu úkolů lze absolvovat s rozestupy či na alternativních místech. Veškeré informace a doporučení dostanou účastníci v úvodním balíčku.

Více na HRAVYLETY.CZ a Fb Hravylety
5fc63806a220bobrazek.png

Reklama