m

Přestože léto vrcholí, ještě zdaleka nekončí. Ještě nás čekají krásné a horké dny, do nichž by se dokonale hodily šaty lehounké jako pírko. Tyto modely vás možná budou inspirovat a určitě potěší vaše oko. Podívejte se na kouzelnou kolekci květinových šatů od Ellie Saab.

Jaké šaty by se nám líbily na letní společenskou příležitost, nebo dokonce na letní svatbu? Chtěly bychom raději dlouhé, nebo krátké? Máme slabost pro decentní barvy, nebo dáváme přednost jedné? Chceme být „jen“ obdivovaná, nebo středem pozornosti?

Tato kolekce splní všechna vaše přání. Stačí se jen zasnít a v duchu se převléknout do šatů jako stvořených pro květinové víly.

Jsou lehounké jako vánek, některé průsvitné s krásnými výšivkami, jiné „malované“ s trojrozměrnými aplikacemi, které ze šatů vystupují.

Většina dlouhých šatů má jednoduchý přiléhavý střih. Jen lemy sukní lehce odstávají a vlní se okolo nohou, což zvyšuje jejich noblesu.

m

Z materiálů převládá hedvábná organza, která perfektně drží tvar, takže není třeba dalších výztuží a šaty si zachovávají svou transparentnost. Barevné modely jsou z lehounkého vlajícího šifonu a kolem těla se vznáší jako ve vánku.

Některé modely zase využívají nejlepší vlastností obou materiálů.

Všechny šaty mají jedno společné téma: květiny. A ne ledajaké. Jsou to květiny předimenzované v elegantních liniích s důrazem na kresebnou linku okvětních lístků.

b

Poznáte, o jaký druh květin se jedná. Zkuste si tipnout.

Podívejte se do fotogalerie a pokochejte se. Klikněte na obrázek pro zvětšení

Foto:www.vogue.com

Čtěte také:

Reklama