Dubajská módní influencerka Farhana Bodi byla na červeném koberci v Cannes nepřehlédnutelná ve žlutých objemných šatech z Atelieru Zuhra. Šaty vypadaly velkolepě a rozhodně by se za ně nestyděla ani žádná hollywoodská celebrita. Vepředu byly zkrácené, aby tak vynikly Farhaniny dlouhé štíhlé nohy. Výrazné šperky pak už byly jen třešničkou na dortu.

60e570fe64204profimedia-0620035930.jpg

Foto: Profimedia

Ruská herečka a reality show osobnost Elena Lenina na sebe umí strhnout pozornost. A to se jí povedlo i na 74. ročníku filmového festivalu v Cannes. Její róba vypadala spíše jako na maškarní nebo jako by si zrovna odskočila z natáčení nějaké pohádky, kde hrála manželku Měsíčníka. Stříbrné kosmicky vypadající šaty doplnila výrazným zlatým kloboučkem. Není to poprvé, co herečka oblékla takto podivný outfit. V roce 2018 v Cannes zase ve zlatých šatech s ostny připomínala ženu Slunečníka. Větrník možná bude následovat.

60e570ec2cbfdprofimedia-0619986961.jpg

Foto: Profimedia

Modelka Bella Hadid na premiéru filmu Annette oblékla bílé přiléhavé šaty Jean Paul Gaultier Couture. Celkem hezké šaty ovšem trochu kazila černá vlečka. Ačkoliv byla zřejmě nejdelší, jaká se na červeném koberci ten den objevila, začínala z poněkud zvláštního místa. Vypadala totiž, jako by modelce vycházela přímo ze zadnice. Kreativní? Rozhodně. Ale také trochu bizarní.

u.jpg

Foto: Profimedia

Americká herečka Blanca Blanco vsadila na klasiku. V jemně fialových šatech značky Christophe Guillarme vypadala jako princezna. Model se spadlými rameny byl ozvláštněn stříbrnou výšivkou, která krásně ladila s jemnými šperky od Heleny Joy. Radost pohledět.

profimedia-0620010221.jpg

Foto: Profimedia

Herečka Jessica Chastain vyrazila v černé. Šaty s gotickým nádechem z kolekce Dior Haute Couture jí velice slušely. Ačkoliv byly na rozdíl od některých jiných šatů na červeném koberci dost klasické, rozhodně v nich udělala parádu. Průhledná látka byla zajímavě zdobená sametovými vlnkami. Róbu herečka doplnila šperky Chopard.

profimedia-0620075282.jpg

Foto: Profimedia

Francouzská modelka a zpěvačka Carla Bruni, která se v roce 2008 provdala za bývalého francouzského prezidenta Nicolase Sarkozyho, se ukázala v přiléhavých stříbrných šatech s modrým nádechem značky Celine. Italská rodačka vypadala velmi žensky a elegantně. Ke třpytivým šatům už nepřidávala žádné výrazné doplňky, kromě stříbrného náramku a jemných náušnic.

profimedia-0620011442.jpg

Foto: Profimedia

Trochu jako orientální tanečnice vypadala španělská herečka a hvězda seriálu Elita Ester Exposito. Ve dvoudílných šifónových šatech s vlečkou značky ETRO se nebála ukázat ploché bříško. Celý outfit už pak doplnila jen výraznými zelenými náušnicemi a prstenem od Bvlgari.

profimedia-0620074772.jpgFoto: Profimedia

Zdroje: Vogue, Gulf Today, Harpers Bazzar, Instagram Blanca Blanco, Daily Mail, Express