5e26c5e093cc6obrazek.png
5e26c5f6143deobrazek.pngNávrháři holandské značky NUNA jakoby snad znali české pohádky, ve kterých se na lístcích stromů či květinek pohupuje nejedna animovaná postavička, od Makové panenky snad až po Včelku Máju. Právě listem pohupujícím se ve větru se nechali inspirovat při designování lehátka NUNA LEAF, ve kterém se mohou vyspinkat miminka, menší děti koukat na večerníček a odrostlejší děti číst nebo „šprtat“ na písemku do školy. Ostatně díky nosnosti do 60 kg si v něm mohou pohovět i drobnější maminky. Pohodlné a zároveň elegantní provedení dětského lehátka/křesílka NUNA LEAF grow v několika decentních odstínech šedé či champagne může být  designovým solitérem i v luxusním obývacím pokoji, což dokazuje i udělený  titul RED DOT DESIGN AWARD 2019.
5e26c60b99152obrazek.png

NUNA LEAF grow je již třetím modelem v této řadě, oproti předchozí variantě NUNA LEAF curv byl vylepšen o polohovatelnost sezení do třech pozic sklonu. Velmi příjemný a tichý pohyb ze strany na stranu docílíte pouhým lehkým postrčením, po němž se lehátko tiše pohupuje až dvě minuty, bez elektřiny, bez baterií, prostě jako list ve větru. Pokud je snad přirozenost kolébání pro dítě nedostatečná, lze k variantě NUNA LEAF curv dokoupit modul Wind, který jak už napovídá název, po upevnění na konstrukci lehátka vytvoří „vlastní vítr“, resp. umožní nastavit šest různě intenzivních rychlostí pohybu.  Modul s dotykovým ovládáním lze připojit do zásuvky či záložního zdroje.
5e26c63fb7109obrazek.png
Oba typy lehátek NUNA Leaf a NUNA LEAF grow mají nastavitelné tříbodové pásy s polstrováním i pojistku zabraňující pohybu - aretaci uvítáte třeba při krmení či hraní. Vnitřní vložka z přírodních materiálů certifikovaná dle GOTS™ je patřičně měkoučká a odnímatelná, pro dostatečnou ventilaci v horkých dnech jsou záda sezení z prodyšného síťovaného materiálu. Před vetřelci dítě ochrání stříška s integrovanou moskytiérou, kterou lze dokoupit, stejně jako zábavnou plyšovou hrazdičku. Sezení lze vyjmout z bezpečné báze pro snadné uskladnění.
5e26c65f376baobrazek.png

NUNA Leaf Curv orientační cena 5.770,- Kč, NUNA Leaf Grow orientační cena 6.710,- Kč.

Více informací včetně seznamu kamenných i online prodejen najdete na www.nunababy.com, www.babypoint.cz , Facebook NUNA a Instagram Nuna.
5e26c61f5b423obrazek.png


Reklama