Dobré ráno milé ženy -in i u nás jsou jsou pohádky na denním pořádku .Jako malá holka jsem strašně, milovala pohádku Tři oříšky pro popelku ,nyní jako velká jsme si doma oblíbili Princeznu ze mlejna. Tím pádem se u nás dost často používají hlášky ,typu JÁ JSEM MALEJ ,ALE ŠIKOVNEJ ,také některé hlášky jsou u nás zvykem  KDYŽ SE KOUKNU NA SEBE ,TAK SE MUSÍM POCHVÁLIT ,NEVYPADÁM JÁ VĚRU ZLE , ZKRÁTKA  HOLKA JAK MÁ BÝT .Nebo i jiné .

Opravdu každá doba nese své pohádky ,bratrovi děti dnes mají 25 a 24 let ty vyrostli na Šmoulech ,a jen počkej ,synovec vždycky říkaval jak šli titulky k jen počkej ty jména Kotěnočkin, Rusakov .Vždycky jsme se tomu smáli moc mluvit neuměl ,ale toto mu šlo .

Můj syn zase miloval Krtečka, mašinku Tomáš ,pohádky o mašinkách dnes mu bude 16 ,ale jak se malá kouká na pohádky ,tak to napjatě sleduje s ní .Dcera má 4 roky a ta má také jiné pohádky sice na krtečka také ráda kouká ,ale více ji zajímá Horseland ,to se zase všechny panenky a koníci jmenuji po nich tak tu máme Scarlet ,Calipso a jiné .Jsem zvědavá jaké budou zase pohádky jestli se jednou stanu babičkou ,a na co se budou koukat moje vnoučata .

Bambulinka1

Text nebyl redakcí upraven.

Dnes si povídáme na téma pohádky. Jaká je vaše oblíbená pohádka? Kterou nejčastěji vyžadují vaše děti? Jakou pohádkovou bytostí byste chtěla být? Kterou postavičku máte nejraději? Vymyslela jste si někdy vlastní pohádkový příběh (vyjímaje vysvětlení, proč nejdete včas domů)? Co se vám vybaví jako první, když se řekne pohádka?

Pište jako obvykle na adresu redakce@zena-in.cz

Reklama