Zpočátku jsem si nemohla vybrat, kterou z nabízených služeb vyzkouším, nakonec vyhrála šedesátiminutová INFINIT masáž.

Objednání proběhlo velice rychle a ještě týž den jsem se do INFINITU vypravila. Pro tentokrát jsem zvolila masérku.

 

Přijala mě velice milá slečna, která mi v zápětí nabídla i prohlídku všech prostor centra INFINIT, vyjma soukromého whirlpoolu a míst, kde probíhaly procedury.

Prostory INFINIT centra jsou příjemné a útulné svými rozměry. Měla jsem chviličku náskok, a tak jsem byla usazena ke stolečku, a to s pocitem, že usedám u dobrých známých a čekám na kávu.

 

Následovala osvěžující sprcha, která navodila relaxační atmosféru, která přišla vzápětí. Vyzvedla mě sympatická masérka, která mě uvedla do krásně prohřáté masérny. V místnosti bylo příjemné šero, svíčky dodávaly prostoru klidnou atmosféru a prostorem zněla příjemná hudba. Ocenila jsem, že výběr nepadl na relaxační hudbu typu dlouhé táhlé tóny, v tu ránu bych se ocitla v zemi pohádek a vzbudit mě by byl asi nejtvrdší masérský oříšek J. Mé tělo se postupně uvolňovalo, až jsem měla dojem, že už odsud snad nikdy nedokážu odejít. Pocit příjemného pnutí střídalo úplné uvolnění, které vás dokáže povznést minimálně metr nad lehátko, teplo prostupovalo celým mým tělem a v hlavě občas proběhla myšlenka: „Hlavně teď neusínej, to by byla strašná škoda něco tak úžasného zaspat!“ Hodina ale utekla jak voda a nezbylo než ocenit masérské umění a poděkovat za krásně strávený čas. Mnoho jsem toho během masáže nenamluvila, o to víc jsem si to ale dokázala užít. Odcházím jako jiný člověk. Vím, že jsem zde nebyla rozhodně naposledy, už teď se mi v hlavě honí myšlenka whirlpoolu… za chvilku je tady zima, bude třeba se prohřát…

 

Třetí INFINIT otevřen! Odteď můžete využít služby centra INFINIT i v hotelu Step v Praze ve Vysočanech. Návštěvníky přivítá jedinečné prostředí, příjemná atmosféra, milý personál a nejlepší odborníci v oblasti péče o tělo. Přijďte si odpočinout, otevřeno je 365 dní v roce!

Vyzkoušeli jsme služby centra INFINIT a věřte, že to stojí za to.

 

Více najdete na www.infinit.cz 

Reklama