Se svým partnerem je sedm let a v poslední době jim to neklapalo tak, jako dřív. Protože ale každý rok jezdili na dovolenou, rozhodli se nevynechat ani tentokrát. Neměli na sebe moc času a tady se oba těšili, že vypnou a zase se více semknou.

„Přítel měl teď hodně práce, na mě mu už nezbýval čas a i to byl jeden z hlavních důvodů našich hádek. Navíc jsme spolu sedm let a o tomto období se mluví o časté krizi, která se u párů objevuje. Co se týká dovolených, absolvovali jsme jich spolu už několik a vždycky to bylo naprosto parádní, proto jsem se těšila, až vypadneme a zase si všechno urovnáme,” popisuje Aneta.

64a7c9e69e43aobrazek.png
Foto: Shutterstock

„Zařídila jsem to tak, aby přítel nic nemusel a všechno jsem zajistila, zorganizovala a naplánovala, on přišel jen k hotovému, ale místo pochvaly nebo vděčnosti jsem se dočkala nadávek, jak špatně jsem tu dovolenou vybrala. Prý je moc drahá a do téhle destinace vůbec nechtěl, přitom jsem se o tom nedávno bavili. No, už byla koupená, takže neměl na výběr. Tohle chování jsem přisuzovala jeho nervozitě a těžkým dnům v práci. Říkala jsem si, že až odjedeme a zrelaxuje se, bude zase takový, jakého ho znám,” doufala Aneta.

Když Aneta s partnerem na dovolenou odletěli, bohužel se nic nezměnilo. „Po pár neshodách to celé eskalovalo brutální hádkou o ručníky. Ano, předmětem naší hádky byla tak triviální věc, jako jsou ručníky. Byl už večer a přítel odmítal někam jít, vydala jsem se tedy sama. Trochu jsem si pobrečela, protože jsem byla smutná z toho, jak to mezi sebou máme. Po večeři a asi hodině strávené na pláži a na místní diskotéce, jsem se rozhodla, že půjdu na pokoj, protože jsem se nudila a chtěla se usmířit. Odešla jsem bez kartičky, tak jsem si nemohla ani odemknout. Bušila jsem na dveře asi pět minut a v tom se rozrazily dveře, přítel v nich i s animátorkou v objetí, která mi proklouzla pod rukama a utekla. Přítel se mi smál do obličeje a jen kývnul, okamžitě jsem pochopila, co se stalo.”

„Vmetl mi, že se potřeboval odreagovat a že se mnou mu to už nejde. Přišlo mi, že je dokonce i opilý a jakmile jsem na stole viděla lahev, moje domněnka se potvrdila. Byla jsem v tu chvíli tak vytočená, že jsem si sbalila kufry a prvním taxíkem odjela na letiště. Bohužel už nic neletělo, tak jsem tam musel přespat a nehledě na cenu jsem si koupila první možnou letenku a zamířila k mámě domů, do našeho společného bytu jsem se neodvážila. Dovolenou jsem tak přerušila přesně v její půlce a co bude, až se přítel vrátí, to uvidíme. Ale moc šťastně to nevidím. Uvidíme, jak se k tomu postaví,” zakončuje zdrcená a zklamaná Aneta.

Zdroj: respondentka Aneta

Čtěte také:

Reklama