Nacházející podzim se bude nést v minimalistickém stylu, alespoň co se týče nehtů a nehtových designů. Pokud už se nemůžete dočkat, přichystali jsme si pro vás nehtovou inspiraci, která vám pomůže při rozhodování.

Latte nehty
Trendy budou nehty zahalené do karamelového, kávového, čokoládového nebo jiného hnědého odstínu. Latte nehty jsou inspirovány latte make-upem, o kterém jsme psali zde. Teplá hnědá bude skvěle vynikat na opálené kůži, kterou si stále držíte z léta. „Hřejivé tóny evokují útulnost a také sofistikovanost”, popisuje nehtová umělkyně Jess White

Podzimní francouzská manikúra
Francie je klasika, která nevychází z módy. Na podzim ale vyměníme bílou špičku za tmavou, ať už je to černá, modrá, zelená nebo hnědá. Takový design vypadá skvěle na všech délkách, ale podle špičkové manikérky Harriet Westmoreland budou v kurzu dlouhé nehty mandlového tvaru.

Sirupové nehty
O trendu, který vznikl v Asii, jsme se rozepsali zde a jedná se o horký trend končící zimy a začínajícího podzimu. Podstatou je vrstvení lesklých skleněných barev, aby se dosáhlo jednak barvy, ale i efektu sirupu. Barevný základ je na vašem uvážení, skvěle bude vypadat růžový, jantarový nebo medový odstín.

Chrombré
Na pořadu dne budou chromové barvy. Chrombré vzniklo kombinací slov chrom a ombré. Je to velmi zajímavá a univerzální technika, kterou lze vytvořit takřka z jakékoliv barvy. Doporučujeme bronzovou, zlatou, hnědou nebo světlou perleťovou.

Černobílá kombinace
Pokud máte náladu na něco mezi minimalismem a maximalismem, zvolte zlatou střední cestu v podobě černobílé kombinace. Je to nevšední spojení, které je ale skvěle kombinovatelné s jakýmikoliv barvami. Šachovnice bude zkrátka letos v kurzu.

Olivová a lesní zelená
Khaki, olivová, smrková nebo vojenská. To je už klasika podzimu, která ale nestárne. Loni se jednalo o trend, který jsme mohli vidět všude, letos v něm ale pokračujeme. Extra oblíbený bude odstín Free Lovin, což je barva hluboké lesní zeleně. 

Lesklá černá
Zapomeňte na matné barvy, pořádný lesk a zář budou in. Temná černá nebo tmavě modrá budou také letošním trendem. Pokud si temnotu zvolíte, ujistěte se, že máte dokonale upravené nehty. Extrémně tmavé odstíny prozradí každou nedokonalost a tyto barvy je rozhodně zvýrazní. Populární budou na krátkých nehtech (pamatujete na dobu Fergie z The Black Eyed Peas?)

Nahé nehty
Čisté lesklé nehty budou také v oblibě. Je to kontrast k výše zmíněné černé, ale aspoň si na své přijdou všichni. Nahé nehty mají působit velmi přirozeně a čistě. Je to jako mít vlastní nehty, ale jen o trochu lepší. Je to elegantní a svěží klasika, která se hodí každému.

Zdroj: Jess White, glamourmagazine, Harrietwestmoreland, whowhatwear, cosmopolitan

Čtěte také:

Reklama