clanek.jpg
Foto: Shutterstock

Roční období se významně promítá i do módy. Pro chladnější podzimní dny obvykle volíme teplejší oblečení v tlumenějších podzimních barvách, jako je oranžová, hnědá, tmavě červená apod. Stejně tak můžeme aktuálnímu ročnímu období přizpůsobit naše účesy.

Velkým trendem této sezóny jsou vlasy nabarvené dooranžova. Možných odstínů i barevných provedení je celá řada. Rozhodně nemusíte mít celou hlavu oranžovou, abyste se co nejvíce přiblížila dýni. Skvěle vypadají i lehké barevné odlesky nebo zrzavé či skořicové tóny.

Není to jen samotná dýně jako zelenina, která inspiruje vlasové trendy, ale i takzvané dýňové koření neboli pumpkin spice. To žádnou dýni neobsahuje, ale tradičně se jím kořenily dýňové koláče. Barva tohoto koření není tak oranžová, ale spíše dohněda. Obsahuje totiž mletou skořici, muškátový oříšek, zázvor, hřebíček a nové koření.

Jmenované barvy se hodí jak pro dlouhé, tak pro krátké střihy. V tomto ohledu neexistují žádná omezení. Záleží jen na tom, na co si konkrétní žena troufne. Jedno je ale jasné, jde o vlasový trendy, díky kterému bude každá na ulici nepřehlédnutelná. Inspirujte se následujícími fotografiemi. 

Zdroje: Glamour Magazine, Byrdie, Instagram

Reklama