Opět jsem měla možnost spojit své vizážistické schopnosti s vynikající fotografkou Zdenčou Radilovou. Naše dnešní mladá modelka pózovala přímo ve stylu profesionálek.

1

Typické listopadové počasí akci příliš nepřálo. Ovšem Petra, stejně jako ostatní dívky, které využily možnosti zúčastnit se Akademie líčení, pořádané ředitelkou našeho týmu, statečně plnily pokyny vizážistek i šikovné paní fotografky. Zde můžete posoudit líčení na výřezech z plného formátu fotografie.

2

5

Fotili jsme totiž tentokrát nikoliv v pohodlí ateliéru, ale v exteriéru. První téma – podzimní líčení – jsme podtrhli outfitem a atmosférou barevné přírody ozářené slabým podzimním sluníčkem. Vltavský břeh naproti Smíchovskému nádraží s výhledem na Vyšehrad poskytl tu nejkrásnější kulisu.

4

Líčilo se v blízké restauraci. Pro focení další disciplíny - večerního líčení - se rozhodla fotografka využít zajímavého kontrastu, které poskytlo syrové industriální prostředí na mostě klenoucím se nad kolejištěm. Přestože se dívky musely klepat zimou, rozehřálo je nadšení z práce a vtipné komentáře kolemjdoucích.

7

8

I vy se můžete stát modelkou - na věku a vzhledu vůbec nezáleží! V nejbližší době mohu nabídnout komornější práci ve svém domácím studiu a focení v interiéru i exteriéru.

V příštím roce máte možnost přihlásit se k účasti na dalších Akademiích líčení. Pokud se podaří sjednat spolupráci s fotografkou Zdenčou, máte se na co těšit!

Čtěte také:

Reklama