Léto je definitivně za námi a s ním také čas dovolených, pohody a oddychu. S příchodem chladnějších dnů je načase kouknout se pořádně na naši domácnost a spočítat „škody“, které napáchala naše nechuť k uklízení ve 35°C vedru.

My pro vás máme tip na pomocníka, který vám usnadní mytí podlah – Easy Wring & Clean od Viledy.

Easy Wring

Mopy ani kbelíky určené k jejich ždímání nejsou žádnou novinkou. Set od Viledy ovšem představuje malou revoluci v úklidu. Moderní mop Easy Wring & Clean je set třásňového mopu a rotačního kýblu se šlapacím pedálem.

Třásně mopu jsou ze 100 % z mikrovláken, které zaručují dokonalé setření při minimální námaze. Navíc za sebou nezanechává chumáče ani šmouhy. Mikrovlákno se hodí i na veškeré povrchy od dlažby, přes lino, plovoucí podlahu až po dřevěné parkety. Skvěle zachytává i větší špínu, vlasy a poradí si i s chlupy od vašich domácích mazlíčků. Mop má kvalitní nastavitelnou teleskopickou tyč, jejíž délku si nastavíte dle svých potřeb. S jedním mopem tak mohou vytírat všichni členové domácnosti. Trojúhelníkový tvar mopu oceníte zejména v rozích místnosti a těžko přístupných koutech. Třásňový mycí návlek se snadno mění, je možné jej prát v pračce a je samostatně prodejný.

Easy Wring

Úklid s mopem je velmi pohodlný díky speciálnímu kbelíku se ždímačem. Mop plný špíny jednoduše vymácháte, umístíte do ždímače a sešlápnete pedál. Počtem šlápnutí si pak volíte intenzitu ždímání. Mop je možné díky tomuto systému vyždímat téměř do sucha a použít jej pak i k úklidu dřevěné podlahy, které přílišná vlhkost nedělá dobře. Tvar ždímače také zajistí, aby všechna voda zůstala v kbelíku a nic necákalo kolem.

Perfektně čistá podlaha bez námahy a za minimum času? Jedině s pomocí mopu Easy Wring & Clean!

Zapojte se do soutěže, ve které 5 z Vás Easy Wring & Clean od Viledy vyhraje! Soutěžit můžete ZDE

Vileda

Reklama