sperky.jpgFoto: Shutterstock

Květy
Květiny nejen rozzáří váš den, ale vylepší i váš outfit. I značky jako Richard Quinn, Miu Miu a Moschino zdobily své outfity šperky inspirovanými botanikou.

zara.jpgZara, 449 Kč

Výrazné náhrdelníky
Tento styl náhrdelníků byl v módě už před tisíci lety, ovšem zdobené byly drahými kameny a ten, kdo je nosil, měl obvykle velké pravomoci. Ale teď zpátky do roku 2020. Univerzálnost tohoto kousku může i to nejjednodušší oblečení transformovat do trendy outfitu. Své o tom vědí i značky jako Area, Chanel, McQueen a Mugler.

narh.jpgZara, 599 Kč 

Knoflíkové náušnice
Tyto náušnice vypadají jako knoflíky různých tvarů. Obvykle velké a barevné nebo blyštivé. Oblíbili si je i Alessandra Rich, J.W.Anderson, Lanvin či Saint Laurent. Tak utíkejte do obchodu a alespoň jedny si sežeňte.

knof.jpgZalando, 480 Kč

Zapletené kruhy
Kruhy už nějakou dobu vládnou klenotnictvím. Ať už malé nebo velké. Ale letos na podzim se do popředí dostane jejich zakroucená verze. Tento klasický kousek už mají ve svém repertoáru i Bottega Veneta, Roksanda, Missoni či Ulla Johnson. Investujte do jednoho páru teď a využijete je navždy.

kruhy.jpg
Mango, 299 Kč

Drahokamové klenoty
Rihanna říká „zazařte jako diamant“. Teď máte možnost. Kamínky, které byly populární v 80. letech, se vrátily do módy i v kolekcích Balmain, Gucci, Isabel Marant a Marine Serre.

moh.jpgMohito, 249 Kč

Perly
Pokud máte perly, držte se jich, protože značky jako Dior, Givenchy, Prabal Gurung a Simone Rocha potvrdily, že zůstávají na výsluní i pro další sezónu. Kdysi byly vyhrazeny převážně pro sofistikované příležitosti, ale nyní se hodí na každodenní nošení.

uch.jpgZalando, 4 120 Kč

Řetězová oka
Uniknout by vám neměly ani šílené řetězy. Značky jako Bottega Veneta, MSGM, Max Mara a Off-White j zařadily ke každodennímu oblečení. Bez ohledu na materiál nebo preference drahého kovu, jsou řetězy zkrátka IN, ať už jako náušnice, náramky či náhrdelníky.

retez.jpg

Zara, 449 Kč

Obří přívěsky
Předvídali snad Celine, Fendi, Givenchy nebo Valentino, že budeme potřebovat šperky ve velkém stylu? Vyzkoušejte nadměrné přívěsky a dodejte svému společenskému oděvu šťávu. Tyhle kousky budou na podzim hodně trendy.

velky.jpgZara, 399 Kč

Reklama