Pastelové barvy nemusí být trendy jen během jara nebo léta. Odvažte se a sáhněte po těchto barvách i na podzim. Rozjasní vám den a zvednou pochmurnou podzimní náladu. Pastelové barvičky jsou zábavné a veselé.


Kostkované kalhoty nebo kostkované sako? Rozhodně kousek, po kterém během podzimu řada z nás sáhne. A co takhle kostkované nehty? Klidně jen z části. Můžete si na nich třeba vytvořit zajímavou skládačku.

V jednoduchosti je krása, a tak se nebojte, že budete out, pokud zvolíte jednobarevné nehty. V módě bude především sněhově bílá s lesklým povrchem. Čistě bílá v barevných měsících krásně vynikne.

A bát se nemusíte ani čistě černých nehtů. Ať už v matném nebo lesklém provedení, černá nikdy nevyjde z módy. Můžete si s ní však také pohrát a zkombinovat ji s jinými barvami například d geometrických vzorů nebo ozdobit blyštivými kamínky.

Francouzská manikúra prochází v posledních letech modernizací a oživením. Pokud nejste moc na klasiku, zkuste třeba tuto jemnou a delikátní verzi od Julie Talisman s dvěma proužky. Anebo bílými okraji nehtů doplňte třeba pastelově natřené nehty.

Nebojte se ani experimentů s různými obrázky nebo logy. Nehty si můžete nechat ozdobit písmenky nebo dalšími jednobarevnými i barevnými potisky. Čím zajímavější, tím lepší. Okolí jistě zaujmete.

Reklama