Olivová barva
Letošní podzim jsou trendy přírodní zemité barvy a tóny, jako je hnědá, oranžová, červená a žhavou novinkou je olivová. Vypadá skvěle ke  všem odstínům kůže, obzvlášť k opálené kůži, kterou možná máte ještě z léta, a dá se skvěle kombinovat. Olivovou barvu nosí aktuálně i Selena Gomez a dokazuje, že vypadá skvěle na kratších i delších nehtech.

shutterstock-2202585393.jpg
Foto: Shutterstock

Holografické a perleťové
Glazed donut nehty nejsou trendem pouze letošního jara a léta, ale i na podzim. Pokud máte rádi extravaganci a často oblékáte jednobarevné a minimalistické oblečení, perleťové nehty jsou to pravé, budou parádním doplňkem a večer vyniknou ještě více. Tento trend propaguje Hailey Bieber a spoustu lidí si jej po jejím vzoru oblíbilo. Důležitý je ale lesk, nikoli třpytky, na to pamatujte.

shutterstock-2175903909.jpg
Foto: Shutterstock

Vlnky
Vlnky jsou pro ty, kteří mají rádi jednoduchost a lehké zdobení zároveň. Vlnky jsou velmi elegantní záležitost, nic přeplácaného a co se týče barevnosti, fantazii se meze nekladou a můžete si vybrat. Vypadají skvěle na krátkých i dlouhých nehtech.

Obrácená Francie
Podívejte se, jak skvěle to vypadá. Tento design je trochu podobný výše zmíněným vlnkám, ale tady jde spíše o rovné čáry, které se nacházejí u začátku nehtového lůžka, ale mohou být i na okrajích nehtu, jak jsme zvyklí, můžete experimentovat.

Stiletto
Trendem je jednoduchá manikúra, krátké nehty, ale i dlouhý špičatý tvar nehtu s barevnými variantami, jak dokázala přehlídka Dior, na které se tento styl hojně objevil. Málokdo má tak dlouhé nehty, a tak si možná budete muset pomoci gelovými nebo nalepovacími nehty, tzv. „press-on”.

image.png
Foto: Shutterstock

Tečky
Tento styl zvládnete hravě doma samy, jde totiž o jednobarevné nehty s jednoduchými tečkami. Pravidelných teček dosáhnete pomocí pastelky nebo obyčejné tužky, které dobře ořežete. Hrot namočíte do laku a tvoříte tečky jak je libo.

shutterstock-1868928205.jpg
Foto: Shutterstock

„Half moon” nehty
Název napovídá tomu, o jaký nehtový design jde. Takzvané měsíčkové nehty se těší velké oblibě v nejrůznějších barevných kombinacích. Trendy je dokonce i kombinace barvy a přírodního nehtu. S jasně červenou nikdy nešlápnete vedle.

shutterstock-243040090.jpg
Foto: Shutterstock

Zdroj: autorka článku, Vogue, Hola, Purewow

Reklama