Než teploty pomalu začnou klesat a my se vrhneme na oblíbené vrstvení, pojďte se potěšit z trendů, které se náramně hodí i do horkého srpnového počasí.

Zvířecí potisky
tres4.jpg

Leopardi, zebry nebo tygři, všechno je dovoleno! Tato divočina na podzim poletí ve velkém. Ale jak už víte, méně je někdy více, a tak to s těmi zvířátky nepřehánějte. Bohatě postačí jeden kousek doplněný o neutrální barvy a jednoduché kousky.

Výrazné barvy
tre1.jpg

Modrá, červená, fialová, zelená nebo žlutá, a to ideálně všechno na jednom outfitu. Tyto barvy ve výrazných sytých odstínech budou hitem podzimu. Zaměřte se na šaty nebo oblečení, které vytvoří dojem color-block, tedy velkých výrazných bloků. Další možností jsou svislé pruhy. Opticky vás dokonale zeštíhlí a protáhnou. 

Vrstvené řetízky
tres3.jpg

Proč nosit jeden krásný náhrdelník, když můžete mít na sobě třeba hned tři?! Stačí, když budou v různých délkách, aby se nepřekrývaly a v jednom odstínu a tím byl efekt co nejluxusnější.

Korálková kabelka
tre2.jpg

Tento trend z 90. let slaví comeback, a přestože vám může připomínat doplněk pro panenku, překvapivě skvěle doplňuje elegantní outfity. Navíc je to tak netradiční kabelka, že budete nepřehlédnutelná!

Také si přečtěte:

Uložit

Reklama