Marc Jacobs Daisy Love

Toaletní voda Daisy Love od značky Marc Jacobs je ztělesněním naprosté lásky k životu. V samém úvodu vůně vás okouzlí šťavnatý ovocný akord morušové ostružiny. Po chvíli se projeví něžná květinová vůně jemných sedmikrásek, které smyslně podkreslují dřevité nóty a kašmírové pižmo v základu.

Daisy Love, která byla uvedena na trh roku 2018, je moderní interpretací legendární vůně Daisy. Má odpovídat požadavkům mladé generace na svobodu, nespoutanost a vyjádření vlastní individuality. Stejně jako její předchůdkyně, také Daisy Love vznikla pod dohledem slavného parfémáře Alberta Morillase. Vůni seženete například na notino.cz za 1 499 Kč.
 
 
Davidoff Cool Water Woman Intense
Dámská varianta parfémované vody Cool Water Intense vznikla proto, aby oslavila ženskost a dopřála ženám okamžitou dávku slastného potěšení. Díky ovocno-květinové kompozici se jí to daří s exotickou šťavnatostí.
Stejně jako v případě pánské Cool Water Intense, také varianta pro ženy obsahuje esenci zelených mandarinek, které byly v souladu s vysokými etickými nároky ručně posbíraný v Brazílii.

Svou smyslnou tvář propůjčila vůni modelka Vanessa Moody. Vůni seženete například na notino.cz za 1035 Kč.

 
Gucci Bloom Ambrosia di Fiori
Ambrosia, odvolávající se na noblesního ducha starověkého světa, byla pokrmem řeckých bohů a tvrdilo se o ní, že dává nesmrtelnost těm, kteří ji okusili. Název tohoto vonného, vzácného nektaru a kouzla, které evokuje, je symbolem poslední kapitoly příběhu vůně Gucci Bloom.

Nová vůně Gucci Bloom Ambrosia di Fiori vybízí ty, kteří ji nosí, aby oslavili své pravé já a emoce, které cítí. Směs začíná původním Gucci Bloom Eau de Parfum s jeho trojicí ušlechtilých a vzácných květů - jasmínu, tuberózy a liány, která je obohacena o dvě nové přísady, které vyzařují eleganci a hlubokou ženskost; kosatec  a damašskou růži. Vůni například seženete v 50 ml balení za 2 690Kč a ve 100 ml balení za 3 550 Kč v Sephoře.


Tiffany & Co. – Tiffany & Love
Tiffany & Love je další kapitolou v oblasti parfémů pro Tiffany & Co. a ctí odkaz značky oslavující lásku a oddanost. Vůně, která spatřila světlo světa 1. října 2019 je poctou emocionálnímu spojení a způsobům, jakými může být láska definována a vyjádřena.

Tiffany & Love For Her je moderní dřevitá vůně, vytvořená parfuméry Honorine Blanc a Marie Salamagne z Firmenich. Balení s 50 ml parfému stojí kolem 2440 Kč a 90ml balení 3510 Kč.

Reklama