Na podzim klidně sáhněte po výraznějších vůních, protože působením chladu a větru se perfektně rozloží a provoní i ten nejchmurnější den. Teplo vůním dodávají dřevité nóty, vanilka, čokoláda nebo třeba ambra. Mohou být v kombinaci se svěžejším ovocem nebo různými variantami květin od růže, přes pronikavý jasmín, výraznou fialku až k jemným tónům levandule.

Na své si přijdou i pánové. Při výběru jejich parfému by ve složení neměl chybět nádech přírody. Tedy například mech, cedr, levandule či fazole Tonka.
 
Neodmyslitelnou součástí vašich dnů se stane odvážná vůně Naomi Campbell Glam Rouge, která podtrhne váš půvab za každé situace. Je to květinově-ovocná vůně rozlévající se na základu hřejivých dřevitých tónů s vanilkou.
EdT 30 ml          690 Kč

5bcf01934fa4eobrazek.pngUž při prvním ovonění ucítíte nasládlou vůni hruškového koláče následovanou vanilkou a kávou. Zajímavě kontrastuje se svěžím tropickým ovocem a orchidejí s černou růží v srdci. To je nová nike The Perfume.
EdT 30 ml          269 Kč
5bcf01c7d2ddfobrazek.png
Rozhodně nepřehlédnutelnou variantou je květinově-pudrová vůně POLICE TO BE TATTOART for woman. Byla stvořena pro charismatické ženy věnující se novým trendům a detailům a tomu odpovídá i její složení. Květ jabloně, švestka, frézie a javorový sirup se setkávají se silným srdcem z jasmínu, divoké růže a fialky. Tato neotřelá kombinace je postavena na základu z cedrového a santalového dřeva, pižma a hravého marshmallow.
EdT 40 ml          519 Kč
5bcf01e1afbf7obrazek.png
Doveďte svůj outfit k dokonalosti a udělejte každý večer jedinečným s dámskou vůní Nike Colors Premium Mauve. Citrusy a kokosové nóty vytvářejí dokonalý start pro tuto ženskou květinovou vůni, která spočívá na teplých notách kakaa a ambry.

EdT 30 ml          269 Kč
5bcf0202ec1c5obrazek.png
V nabídce vůní Nike si vyberou také pánové. Hledáte nadčasovost, která nepodléhá módním trendům (The Perfume for man) nebo intenzivní požitek (Colors Premium Blue)?

EdT 30 ml          269 Kč                                                                     EdT 30 ml          269 Kč
5bcf027c815d6obrazek.png

Všechny tyto vůně jsou k dostání v síti drogerií DM a na nezávislém trhu.

Reklama