Na podzim klidně sáhněte po výraznějších vůních, protože působením chladu a větru se perfektně rozloží a provoní i ten nejchmurnější den. Teplo vůním dodávají dřevité nóty, vanilka, čokoláda nebo třeba ambra. Mohou být v kombinaci se svěžejším ovocem nebo různými variantami květin od růže, přes pronikavý jasmín, výraznou fialku až k jemným tónům levandule.

Na své si přijdou i pánové. Při výběru jejich parfému by ve složení neměl chybět nádech přírody. Tedy například mech, cedr, levandule či fazole Tonka.
 
Neodmyslitelnou součástí vašich dnů se stane odvážná vůně Naomi Campbell Glam Rouge, která podtrhne váš půvab za každé situace. Je to květinově-ovocná vůně rozlévající se na základu hřejivých dřevitých tónů s vanilkou.
EdT 30 ml          690 Kč

Už při prvním ovonění ucítíte nasládlou vůni hruškového koláče následovanou vanilkou a kávou. Zajímavě kontrastuje se svěžím tropickým ovocem a orchidejí s černou růží v srdci. To je nová nike The Perfume.
EdT 30 ml          269 Kč

Rozhodně nepřehlédnutelnou variantou je květinově-pudrová vůně POLICE TO BE TATTOART for woman. Byla stvořena pro charismatické ženy věnující se novým trendům a detailům a tomu odpovídá i její složení. Květ jabloně, švestka, frézie a javorový sirup se setkávají se silným srdcem z jasmínu, divoké růže a fialky. Tato neotřelá kombinace je postavena na základu z cedrového a santalového dřeva, pižma a hravého marshmallow.
EdT 40 ml          519 Kč

Doveďte svůj outfit k dokonalosti a udělejte každý večer jedinečným s dámskou vůní Nike Colors Premium Mauve. Citrusy a kokosové nóty vytvářejí dokonalý start pro tuto ženskou květinovou vůni, která spočívá na teplých notách kakaa a ambry.

EdT 30 ml          269 Kč

V nabídce vůní Nike si vyberou také pánové. Hledáte nadčasovost, která nepodléhá módním trendům (The Perfume for man) nebo intenzivní požitek (Colors Premium Blue)?

EdT 30 ml          269 Kč                                                                     EdT 30 ml          269 Kč

Všechny tyto vůně jsou k dostání v síti drogerií DM a na nezávislém trhu.

Reklama