Je krásné užít si svůj „den slávy“, nechat se nalíčit, případně učesat, obléci - a nafotit. Jenže večer sundáme nejen šaty, ale především make-up, a druhý den nám zbude pouze fotografie...

proměna

Abychom daly šanci čtenářkám už nikdy nebýt za popelky, rozhodli jsme se vyhlásit novou vizážistickou soutěž, tentokrát více interaktivní, než byla ta jarní:

Je zde současně možnost vyhrát cenu nejen od redakce, ale také ode mě. Jak víte, pracuji jako nezávislá kosmetická poradkyně firmy mary kay a kosmetiku dle vlastního výběru věnuji i výherkyni.

Jenže tentokrát to nebude úplně bez práce - líčit se budete totiž vy samy!

Všem stejně a spravedlivě budu samozřejmě nápomocna radou - postupem „krok za krokem“, a to metodou, kterou jsem se svými klientkami začala nedávno úspěšně praktikovat, tedy formou příkladu - líčit se budu já sama souběžně s vámi.

Podmínkou účasti

je domluvit si termín a dostavit se do pražských Holešovic, kde probíhaly i Jarní proměny (ZDE), nechat se vyfotit „před“ (s původním nalíčením, nebo nenalíčená) a posléze „po“ (vlastnoručně nalíčená).

Tak co, která z vás jde do toho a absolvuje tak zdarma profesionální minikurz líčení, který za normálních okolností získávají pouze moje zákaznice jako bonus?

A která bude první?

Hlásit se můžete od této chvíle až do 31. října 2012 přímo na můj osobní mail:
z.hainallova@seznam.cz.

Uzávěrka soutěže

proběhne 30. listopadu 2012 a hlasovací anketu zde najdete v prvním prosincovém týdnu. Výherkyně si ceny může nadělit pod stromeček.

 

Reklama