Netuším proč, ale čtenářky trošku dříve narozené se zřejmě už připravují na Vánoce a do kursu líčení se hlásí samé blonďaté dvacítky. :) Dnes se podívejte na první ze čtyř, tu nejmladší.

Moje neteř, čtenářka Teri, je 19letá studentka VŠ zahradnického zaměření. Jelikož je výtvarně nadaná, šlo jí líčení jako po másle.

Proměna

Všimli jste si také, že do určitého věku „velké“ líčení přidá několik (u 13leté dívky dokonce mnoho) let, zatímco od určitého věku naopak ubere (53leté ženě také mnoho)? Dosud se mi nepodařilo určit hranici, ale budu na tom pilně pracovat!

Proměna

Kdy ses poprvé nalíčila:
V 1. ročníku SŠ (myslím tím pořádně).

Jak často se líčíš?
Většinou každý den ráno.

Proměna

Jaké přípravky dekorativní kosmetiky používáš?
Make-up, černé tekuté linky, černou tužku na oči, černou řasenku, pudr a tvářenku.

Tak té černé je tam trošku moc - doporučuju Ti linky a tužku na oči šedomodrou. Ale ještě mi řekni, proč se podle Tebe některé ženy nikdy nelíčí a jsou raději za „šedé myšky“?
Protože na to nemají čas, nebaví je to, a nebo to třeba ani nepotřebují (což většinou v menším případě).

Proměna

Příště vás seznámím se svou snachou. Pevně doufám, že její podzimní proměnu oceníte pozitivněji než tu svatební. A kdyby si některá z vás chtěla odpočinout od pečení, nákupů a šůrování bytu, nabízím proměnu ve stylu „sama sobě vizážistkou“ v pražských Holešovicích až do 21. 12. 12!

Předešlé proměny:

Reklama