Křehká blondýnka pracuje jako referentka státní správy, ale klidně by se mohla živit jako modelka - focení jí žádné problémy nedělalo.

Rozhodla jsem se všem čtenářkám - absolventkám kursu, položit otázky na stejné téma, takže jsem Petrak nejprve ohledně líčení trošku vyzpovídala:

Kdy ses v životě poprvé nalíčila?
Asi v 10 letech. Půjčila jsem si líčení mamky. :-)

Teda, to je docela brzy! Líčíš se pravidelně?
Ano, pravidelně každý den.

Jaké přípravky při líčení používáš?
Řasenku, oční linky, pudr, oční stíny a korektor na kruhy pod očima. Make-up a rtěnku používám jen občas, ale polepším se. :-)

Proč si myslíš, že se některé ženy zásadně nelíčí a raději jsou za „šedé myšky“?
Myslím, že jsou většinou líné se o sebe starat. Některé ženy se líčit neumí a neví, jak na to. Potřebují nějakou kamarádku, která jim ukáže, jak se mají líčit.

Takto obvykle čtenářka míří do práce: s nalíčenýma očima, ale často bez podkladového make-upu a upravených rtů:

Proměna

A takhle, když si přidá trošku fialových stínů, které dají vyniknout modrým očím, make-up, tvářenku a rty lehce potře růžovým leskem:

Proměna

A teď jsme se společně pustily do hollywoodského líčení, které je teď „in“ a mladé dívky si jej velmi rády vyzkoušejí včetně stylizace do 50. let: Vlasy jsme vyčesaly nahoru a kolem krku nastylizovaly tyrkysový svetřík, protože krásně ladil k modrým linkám. A pak jsem požádala, aby Petrak trošku „zapózovala“:

Proměna

Proměna

Proměna

Dámy všech typů a věků, která se chcete stejně jako Petrak a Dante zúčastnit soutěže v rámci Podzimních proměn, máte ještě možnost - budu se na vás všechny moc těšit! Absolvujete praktický kurs líčení krok za krokem a já poté vaše dílo vyfotím a zveřejním spolu s krátkým dotazníkem o líčení.

Čtěte také:

Reklama