Leopardí kabátek

Zvířecí vzory asi nikdy nevyjdou z módy. Můžete si na sebe vzít cokoliv, klidně něco zcela obyčejného, a když na outfit oblečete leopardí kabátek, rázem vypadáte, jako byste utekla z přehlídkového mola. Většina takových kožíšků je ideální na podzimní sychravé počasí. Nemusí mít řadu knoflíků, stačí jen jeden. Výhodou je, že když zafouká, můžete si ho přidržet a potom ho zase nechat volně tak, jak vypadá nejlépe.

Holka od vedle

Svetrů ala „hodná školačka“ můžeme mít ve skříni několik. Hodí se totiž téměř ke všemu, pokud nepočítáme šusťákové kalhoty a jiné outdoorové kousky. Sice v něm budete působit jako holka od vedle, ale ani takový styl není k zahození. I když na holém těle dírky vypadají skvěle, doporučujeme pod něj obléct tílko. I Emily ho má.

Svůdná vlna

Vlněný kabát je klasika, která také nikdy nezestárne a neomrzí. Jen už je v dnešní době těžší sehnat pravou vlnu, a když ji seženete, stojí poměrně dost peněz. Vyplatí se však investovat, protože nic nezahřeje na podzim více než vlna. Kabát můžete stejně jako Emily nosit k džínám, tričku s výstřihem a vše sladit do černé nebo k tomu přidat třeba barevnou šálu.

Zpátky do 70. let

Emily v lesklém koženém kabátku vypadá, jako by se vrátila v čase do sedmdesátých let. Jak je vidět, modelka má ráda džíny a my musíme přikývnout na to, že se opravdu hodí téměř ke všemu. Hadí boty jsou k tomu už jen sladkou třešničkou na dortu.

Jako v přikrývce

Když nemáte zrovna svůj den a rády byste zůstaly doma, ale musíte do centra na nákup, zvolte něco, v čem se budete cítit jako v měkké přikrývce. Emily Ratajkowski k huňatému kožichu zvolila vínové legíny a bílé tenisky. Vypadá ležérně, ale přesto stylově. Zkuste to také.

Reklama