Leopardí kabátek

Zvířecí vzory asi nikdy nevyjdou z módy. Můžete si na sebe vzít cokoliv, klidně něco zcela obyčejného, a když na outfit oblečete leopardí kabátek, rázem vypadáte, jako byste utekla z přehlídkového mola. Většina takových kožíšků je ideální na podzimní sychravé počasí. Nemusí mít řadu knoflíků, stačí jen jeden. Výhodou je, že když zafouká, můžete si ho přidržet a potom ho zase nechat volně tak, jak vypadá nejlépe.

5d8222b45cd98profimedia-0303785213.jpgHolka od vedle

Svetrů ala „hodná školačka“ můžeme mít ve skříni několik. Hodí se totiž téměř ke všemu, pokud nepočítáme šusťákové kalhoty a jiné outdoorové kousky. Sice v něm budete působit jako holka od vedle, ale ani takový styl není k zahození. I když na holém těle dírky vypadají skvěle, doporučujeme pod něj obléct tílko. I Emily ho má.

profimedia-0303785215.jpg

Svůdná vlna

Vlněný kabát je klasika, která také nikdy nezestárne a neomrzí. Jen už je v dnešní době těžší sehnat pravou vlnu, a když ji seženete, stojí poměrně dost peněz. Vyplatí se však investovat, protože nic nezahřeje na podzim více než vlna. Kabát můžete stejně jako Emily nosit k džínám, tričku s výstřihem a vše sladit do černé nebo k tomu přidat třeba barevnou šálu.

profimedia-0312932021.jpg

Zpátky do 70. let

Emily v lesklém koženém kabátku vypadá, jako by se vrátila v čase do sedmdesátých let. Jak je vidět, modelka má ráda džíny a my musíme přikývnout na to, že se opravdu hodí téměř ke všemu. Hadí boty jsou k tomu už jen sladkou třešničkou na dortu.

5d822304d4d42profimedia-0392680914.jpg

Jako v přikrývce

Když nemáte zrovna svůj den a rády byste zůstaly doma, ale musíte do centra na nákup, zvolte něco, v čem se budete cítit jako v měkké přikrývce. Emily Ratajkowski k huňatému kožichu zvolila vínové legíny a bílé tenisky. Vypadá ležérně, ale přesto stylově. Zkuste to také.

profimedia-0420388260.jpg

Reklama