V chladných měsících je potřeba pleť dostatečně hydratovat, vyživit a chránit před nepřízní počasí. Značka přírodní kosmetiky Edible Beauty proto přišla s vyživujícím krémem Coco Bliss (50 g, 1240 Kč). Dá se použít jako denní i noční krém a jako hydratační maska. Obsahuje bambucké a kakaové máslo a na antioxidanty bohaté granátové jablko a acai.

Foto: Myskino.cz

Novinkou biodynamické kosmetiky diNikolai jsou sprchové gely, které jsou vyráběné v naprostém souladu s přírodou. Unikátní surovinou je olej z hroznových jader. Na výběr je Rieslingový sprchový gel, Bezinkový sprchový gel nebo Lipové sprchové mléko (200 ml, 450 Kč).

Foto:biodynamickakosmetika.cz

Havlíkova přírodní apotéka přichází na podzim s péčí na vlasy. Jde o řadu s obsahem cibule a fazolí s názvem Vlasový opravář. Slibuje, že vlasům dodá sílu, zdraví, hustotu, lesk a také rychlejší růst. Cibule totiž obsahuje důležitou síru a fazole zase bílkoviny. Řada obsahuje šampon na světlé nebo tmavé vlasy (200 ml, 418 Kč), masku (150 ml, 461 Kč), kondicionér (150 ml, 408 Kč), vlasový krém (30 ml, 198 Kč), sérum proti padání vlasů a na podporu jejich růstu (30 ml, 448 Kč) a olej na konečky vlasů (10 ml, 186 Kč).


Foto: havlikovaapoteka.cz

Česká značka Nobilis Tilia představila biofázi, tedy řadu tří sér, které mají za úkol dát pleť dohromady a zanechat ji zářící zdravím. Vybrat si můžete mezi bazalkovou, koriandorovu, levandulovou a dalšími řadami. Cena je u všech stejná (3x20 ml, 994 Kč).

Foto: eshop.nobilis.cz

K podzimu patří dýně. Designové ručně vyráběné mýdlo s vůní Pumpkin Spice Latte (100 g, 149 Kč) tedy navodí tu pravou atmosféru. Mýdlo obsahuje pyré z dýně hokkaido pěstované u českých farmářů a je poprášené mletou skořicí. Vyrábí ho Almara Soap.


Foto: almarasoap.cz

Novými produkty značky Lavera jsou sprchové gely (200 ml, od 70 Kč) v mnoha příjemných přírodních vůní. Můžete se vykoupat například v pomeranči a rakytníku, v brusince, v kokosu nebo v divoké růži.


Foto: Lavera.cz

Reklama