Jeroboam Gozo
Silná dřevitá a kořeněná květinová vůně, která se dokonale mísí, vyzařuje smyslné květinové fazety podbarvené jemnými náznaky koření na bázi pižma, vzácných dřev a moderních tónů ambroxanu. Hlavu tvoří tuberóza, srdce cedrové dřevo a základ ambroxan.

5f96a5e03eec63932-thumbnail.jpg
Foto: Myskino

Armani My Way
V novince od značky Armani se spojují složky z celého světa. Ucítíte v ní bergamot z Kalábrie či pomerančový květ z Egypta. Dalšími složkami je cedrové dřevo, madagaskarská vanilka, opojný jasmín a tuberóza.

armani-my-way-parfemovana-voda-pro-zeny-.jpg
Foto: Notino

Toaletní voda Glacier Fire
Švédská značka Oriflame myslí i na muže a vy tak můžete získat třeba inspiraci na vánoční dárek. Toaletní voda v sobě kombinuje hřejivý černý citrón, pryskyřici a aromatické dřeviny s kouřovým nádechem. Je vhodná pro všechny muže s dobrodružnou povahou.

oriflame.jpgFoto: Oriflame

Eau de Toilette Roll-on Shanghai
Jestliže vám více sedí svěží vůně, nemusíte se nutit do těch těžších jen proto, že je podzim. Na takové ženy pamatovala značka Artristy Studio, když vytvořila tři osvěžující vůně, ze kterých je cítit ovoce a květiny. Nás zaujala kombinace švestky a vanilky.

art.jpgFoto: Amway

Yves Saint Laurent Libre Intense
Další vůni představila i značka Yves Saint Laurent. Hned na úvod si vás podmaní citrusové tóny tvořené olejem z bergamotu a mandarinky, které doplňuje olej z francouzské levandule. Poté se vašich smyslů zmocní nepřehlédnutelná a intenzivní kombinace pomerančového květu s jasmínem, doplněná o zářivé tóny orchideje. Vůně bude jen pozvolna odplouvat na vlně hřejivé vanilky z Madagaskaru, vetiveru a pravé ambry.

5f96a504b656dyves-saint-laurent-libre-intense-parfemovana-voda-pro-zeny-.jpgFoto: Notino

Avon Lucky Me for Her
Žhavou novinku uvádí na trh i kosmetická firma Avon. Lucky Me se řadí mezi květinovo-orientální vůně vhodné zejména na večer. Nejprve ucítíte bublinky šampaňského, poté vás však obklopí hřejivé teplo zlatého jantaru, a nakonec sladký dotek vanilky.

avon.jpgFoto: Avon

Chanel Coco Mademoiselle L’Eau Privée
Nelze opomenout ani parfém od Chanelu. Jde o luxusní orientální a květinovou nadčasovou vůni pro náročné ženy. Tvoří ji pižmo, okvětní plátky růže a jasmín.

chanel-coco-mademoiselle-leau-privee-.jpgFoto: Notino

Esenciální olej s kuličkovým aplikátorem Oriflame
Dalším voňavým potěšením od Oriflame jsou esenciální oleje s kuličkovým aplikátorem. Prodávají se ve čtyřech variantách a kromě toho, že krásně voní, mohou mít i povzbuzující či uklidňující efekt podle jejich druhů. Pořídit si můžete celou sadu nebo jednotlivé produkty. 

ExternalImage.jpgFoto: Oriflame

Reklama