Veronika Bulánková

Parfémovaná voda Bottega Veneta je za mě moc příjemná. Při přivonění jsem cítila zejména květinové tóny. Vůně je hodně výrazná, stačí opravdu kapka a provoní celou místnost. To je dobrý předpoklad k tomu, aby vydržela celý den. Myslím, že se skvěle hodí pro silné sebevědomé ženy, které mají bohaté životní zkušenosti a vědí, co chtějí.

Marta Kratochvílová

Tato vůně mi připomíná něco, co z minulosti znám, ale netuším, co to je. Je poměrně výrazná a kořeněná. Avšak věřím, že bude vonět všem, kdo milují tento styl parfémů. Při prvním použití se mi zdála výrazná až moc, ale po chvíli se rozvoněla a zjemnila. Nakonec jsem ji přišla na „čich“. :-) 

Klára Křížová

Je výrazná, a to se mi líbí, protože takové vůně s ničím nezaměníte. Ano, každá jsme ve vnímání vůni jiná a parfémy, které používáme nás charakterizují, musíme s nimi „souznit“ a užít si, jak příjemně voní. Myslím, že tato vůně so najde mnoho majitelek, protože je velmi povedená. Určitě, až budete někde v parfumerii si ji vyzkoušejte. Pak si ji můžete koupit spolu s dalšími produkty třeba na www.notino.cz, kde jsou často zajímavé cenové akce a slevy.

Jaká je novinka, parfémová voda Bottega Veneta?

Dokonale sofistikovaná, výjimečně ženská a nestárnoucí – taková je parfémovaná voda Bottega Veneta, stejně jako žena, pro níž je tato vůně stvořena.

  • květinová chypre vůně s výraznými koženými akordy
  • pro moderní a elegantní ženu
  • vhodná na celodenní nošení

Složení vůně

Nejprve vás osvěží kombinace jiskřivého bergamotu a mírně štiplavých kuliček růžového pepře. Ryze jasmínové srdce vůně postupně přechází v dokonale plný a intezivní základ, v němž dominuje aroma kůže. To pak doplňují tóny lišejníku a exotické pačuli.

Příběh vůně

Tato luxusní parfémovaná voda je inspirovaná benátským venkovem. Vůně sena, svěžích louk, země i dřeva je zde prostoupena tóny kůže, kterou ve svých rukách splétá zručný italský mistr. Vzhled flakonu první vůně z dílny Bottega Veneta vychází z tvaru tradiční benátské karafy. Kolem hrdla je zdoben koženou stužkou a na svém dně texturou intrecciato, tolik typickou pro kožené výrobky právě této značky.

Vůni najdete na této stránce.

Reklama