Podzim se pomalu blíží a s ním novinky, které si nesmíte nechat ujít. Nike přichází s novými dámskými tréninkové botami Nike Free Connect a volnočasovou kolekcí Nike Tech Fleece – pro dámy i pány. Navíc můžete všechny produkty nakupovat na nike.com nyní už i v českém jazyce.

Prodyšné a flexibilní Nike Free Connect

 nike

Dámy budou jistě nadšené z nových tréninkových bot Nike Free Connect, které zaručí prodyšnost, flexibilitu a pevné obepnutí díky asymetrickému popruhu pokrývajícímu jeden kus síťoviny, ze kterých jsou tyto boty vyrobeny. Použitá inovativní podrážka se při každém kroku roztahuje a smršťuje, díky čemuž poskytne flexibilní stabilitu, zatímco zonální trakční vzor zajistí přilnavost pro dynamické tréninkové pohyby. Prostě ideální do fitka.

nikeTento model si můžete dopřát i v limitovaných edicích. Bílo-růžová varianta Nike Free Connect LTD vzdává hold Alex Morganové, sprinterce ženského národního fotbalového týmu USA, jejíž podpis, číslo a přezdívka tyto designové boty zdobí.nike

Nesmíte přehlédnout ani Nike Free Connect Amp z edice Gold, která kombinuje zlatý swoosh s černým zpracováním.

Pohodlná a hřejivá kolekce Nike Tech Fleece

Podzim rozhodně nelze přežít bez kolekce Nike Tech Fleece, která sice patří do klasické sportovní módy, ale zahalí vás do extrémního pohodlí a dodá funkční vlastnosti. Poprvé totiž kombinuje dvě technologie: strukturovaný materiál Tech Fleece, který zajišťuje odlehčenou hřejivost, a strukturovanou tkaninu Tech Knit pro prvotřídní střih, který se hýbe s vaším tělem. Ohebná, lehká vrstva plyšové pěny situované mezi měkkým bavlněným úpletem zachytí vzduch a zajistí teplo, izolaci a ventilaci. Pletené rukávy vám přilnou k tělu, poskytnou hřejivý a měkký pocit fixace a žebrovaný design váš pohyb znásobí.

nike

Nakupujte v češtině

Všechny produkty jsou dostupné na nike.com a ve vybraných obchodech. Nyní už mohou všichni nakupovat pohodlně z domova i v českém jazyce.

Reklama