Zdravý dezert pro každý den

Jako dezert, zdravá snídaně nebo rychlá, osvěžující svačinka poslouží nová řada jogurtů Fresh Bistro. Pro milovníky exotického ovoce je dostupná varianta s mangem, pro ty, kteří preferují klasické lesní ovoce pak s malinami nebo borůvkami. Jogurty jsou doplněné o müsli a chia semínka, které jim dodávají nejen skvělou chuť, ale také další tělu prospěšné látky.
5f8d8ca127d30obrazek.png

Všechny jogurty jsou k dostání exkluzivně v obchodech Albert.
Běžná prodejní cena: 39,90 Kč

Polévky exotických chutí

Nová řada polévek s vůní dálek potěší každého gurmána a zahřeje i v tom nejchladnějším počasí. Všechny tři originální polévky jsou inspirované recepty asijské kuchyně a přináší neotřelé kombinace chutí.

Tokyo taste se zeleninou a houbami shiitake

5f8d8cae06839obrazek.pngTato lahodná polévka je inspirovaná tradiční japonskou kuchyní, ve které se snoubí chuť čerstvé kořenové zeleniny a hub shiitake, jež jsou v některých formách tradiční medicíny považovány za léčivé. Jsou bohaté na vitamin B a podobně jako ostatní druhy hub také na vitamin D2. Polévka, která vás svou chutí a vůní přenese do japonské metropole je vhodná také pro vegetariány.

Bombay taste s cizrnou a kokosovým mlékem

5f8d8cd3096deobrazek.png
Typický jihoindický recept byl inspirací pro vytvoření této bohaté polévky. Ta obsahuje kromě typické zeleniny také cizrnu. Její chuť je zjemněna kokosovým mlékem. Cizrna patří mezi luštěniny a obsahuje esenciální aminokyseliny, nenasycené mastné kyseliny, betakaroten a vitamin B. Kokosové mléko je bohaté na mangan, fosfor, železo a další látky a překvapí lahodnou a svěží chutí. Také tato polévka je vhodná pro vegetariány.

Bangkok s kuřecím masem a boby edamame

5f8d8cfde9bb0obrazek.pngI milovníci masa si přijdou na své. Delikatesní polévka s kuřecím masem a boby edamame v thajském stylu zasytí, díky obsahu proteinů a vlákniny. Boby edamame jsou bohatým zdrojem dalších živin jako je mangan, fosfor nebo vitamin K. Díky husté krémové konzistenci je polévka vhodná především jako hlavní chod k obědu, určitě ale zahřeje i při večeři.

Všechny polévky jsou k dostání exkluzivně v obchodech Albert.
Běžná prodejní cena: 59,90 Kč

Vyvážený salát s oblíbenou kombinací

Mix salátů s kozím sýrem, červenou řepou a vlašskými ořechy
5f8d8d182d2caobrazek.png
Kombinace kozího sýra, červené řepy a vlašských ořechů se stala osvědčenou stálicí pro lehčí oběd či večeři. V kombinaci s čerstvým salátem je vhodnou kombinací všech makroživin – sacharidů, bílkovin i tuků. Červená řepa obsahuje vitaminy B a C a celou řadu minerálů. Kozí sýr je skvělou alternativou k sýrům z kravského mléka, jelikož obsahuje menší množství laktózy a je pro některé jedince lépe stravitelný. Vlašské ořechy jsou zdrojem zdravých tuků, vitaminů a minerálů. Také tento salát je vhodný pro vegetariány.

K dostání exkluzivně v obchodech Albert.
Běžná prodejní cena: 69,90 Kč

Více na ALBERT.CZ
5f8d8d33c1ca8obrazek.png

Reklama