Společnost LG Electronics (LG) představuje novinky z oblasti domácích spotřebičů. Na českém trhu bude k dostání unikátní parní osvěžovač prádla – LG Styler, praktická kombinovaná slim pračka a bezdrátové akumulátorové vysavače CordZero™. Novinkou je také přesunutí pražského servisního centra na novou adresu.

 „Letos na podzim chceme našim zákazníkům představit několik praktických novinek, které mají za úkol usnadnit domácí práce a zpříjemnit život,“ říká Andrea De Sousa, marketingová manažerka LG.

Revoluční způsob péče o prádlo

LGJedinečné zařízení LG Styler dokáže pomocí páry osvěžit již nošené prádlo a narovnat i takové oděvy, které se v domácích podmínkách špatně udržují. Obleky, saka či klobouky tak stačí svěřit do péče technologii TrueSteam™. Samozřejmostí je i šetrné napařování pro jemné materiály.

Horká pára vypouštěná přímo na oblečení zničí až 99 procent bakterií i velké části prostředků používaných při chemickém čištění. „Testy ukázaly, že během 83minutového cyklu je Styler schopen zbavit prádlo až 93 procent karcinogenní látky perchlorethylen,“ vysvětluje Andrea De Sousa. Velkým benefitem je pak funkce Pants Press pro narovnání kalhot bez žehlení. Nechybí ani oblíbené funkce Smart Diagnosis™ pro rychlou diagnostiku pomocí chytrého telefonu či NFC Tag-On, díky kterému si mohou majitelé LG Styler stáhnout a nainstalovat další programy pro údržbu prádla. LG Styler má kapacitu tří kusů prádla a jednoho páru kalhot.

Pračka a sušička nejen pro malý byt

LGPraktická kombinovaná pračka se sušičkou v provedení slim od LG je skvělým pomocníkem nejen do malých bytových prostor. Kombinovaný spotřebič pro menší domácnosti s objemem pračky 7 kg, sušičky 4 kg a hloubkou pouze 45 cm vám ušetří místo, ale odvede i spoustu práce. Jakmile máte prádlo perfektně čisté a vonící svěžestí, nemusíte se trápit zdlouhavým věšením, svěšováním a žehlením. S integrovanou sušičkou šetříte kromě vašeho času především samotné prádlo.

LGVysávání bez obtěžujících kabelů

Nová řada vysavačů CordZero™ se vyznačuje absencí kabelu, což výrazně usnadňuje jejich používání a krátí čas strávený úklidem. „Během desíti let inovací jsme vytvořili tuto unikátní technologii, kterou chceme lidem zjednodušit péči o domácnost,“ komentuje Andrea De Sousa. „Věříme, že si vysavače bez kabelů oblíbí například starší lidé, ti, koho trápí bolavá záda nebo jednoduše všichni, kdo nechtějí ztrácet čas vypojováním a zapojováním přístroje,“ dodává.

LGDíky zabudované 80V Lithium-ion baterii je výdrž při běžném módu 40 a při plném výkonu 17 minut vysávání. Vysavač CordZero má v průměru o 28 % menší, 22 % lehčí a 13 % efektivnější motor oproti běžným vysavačům. Výjimečná technologie RoboSense™ z něj navíc dělá první vysavač, který uživatele automaticky následuje. Technologie prachového kompresoru, LG KOMPRESSOR™ poskytuje až třikrát větší kapacitu nádobky s prachem. Nečistoty jsou komprimovány do špalíčků a jejich likvidace je tak nejen snadná a hygienická, ale také méně častá.

Dalším akumulátorovým vysavačem z řady CordZero™ je model Handstick. Tento ruční vysavač je vybaven i menším odnímatelným vysavačem pro úklid špatně dostupných prostor. Jeho dvě baterie zajišťují provozní dobu až 60 minut při běžném módu a 40 minut při plném výkonu. Štíhlé tělo je zakončeno hlavicí s otáčením až o 180 stupňů a vestavěným kartáčem Anti-Tangle Brush™ - díky této technologii se vlasy ani chlupy domácích mazlíčků na kartáč nenamotají.

Servisní centrum na nové adrese

Od 1. října najdou zákazníci pražské servisní centrum LG na nové adrese - na rohu ulic Drahobejlova a U svobodárny (U Svobodárny 2460/3a), na Praze 9. Nová poloha nedaleko nákupního centra Galerie Harfa v Praze Libni je lépe dostupná oproti minulé lokalitě jak prostředky hromadné dopravy, tak autem. Proměnou prošel i interiér.

LGOtvírací doba centra, které pro společnost LG provozuje AE Service, je:

Pondělí           9 – 18 hodin

Úterý              9 – 17 hodin

Středa            9 – 18 hodin

Čtvrtek           9 – 17 hodin

Pátek               9 – 15 hodin

Pro více informací navštivte http://www.lg.com/cz.

O LG Electronics CZ

Firma LG je silnou korejskou společností, která se svojí více než padesátiletou tradicí patří mezi světové lídry a technologické inovátory ve spotřební elektronice, domácích spotřebičích a mobilních komunikacích. Regionální pobočka LG Electronics CZ patří na českém a slovenském trhu mezi přední hráče v prodeji spotřební elektroniky. Nabízené portfolio LG na českém trhu je rozděleno do pěti kategorií: Spotřební elektronika, Domácí spotřebiče, Klimatizační jednotky, Mobilní telefony a Informační technologie.

Česká pobočka LG Electronics byla založena v roce 2003, o dva roky později přibyla kancelář v Bratislavě. Zaměstnává více než 120 zaměstnanců, přičemž roční obrat se pohybuje v řádu miliard korun. V celé skupině LG pracuje více než 84 tisíc lidí, ve 112 provozech, v 81dceřiných společnostech na celém světě. Produkty společnosti LG zaručují vysokou kvalitu, inovativnost a osobitost.

V letošním roce získala společnost LG ocenění nejen pro své udržitelné a ekologické podnikání, ale i pro řadu svých výrobků. Po sedmé za sebou se stala jedničkou na trhu s pračkami a na mezinárodním veletrhu elektroniky CES® 2015 získala 54 cen, řadu z nich pro mobilní novinku LG G Flex2. Na mobilní konferenci MWC 2015 se dle hodnocení asociace GSMA stal LG G3 smartphonem roku. Asociace EISA udělila produktům LG letos čtyři ceny. Již počtvrté za sebou tak byly oceněny OLED televizory (model 4K OLED TV 65EG960V), druhým rokem také řada chytrých telefonů G Series (vlajková loď LG G4 za svůj fotoaparát). Nově se přidalo ještě ocenění UHD televizoru (model 65UF950V) a chytrých hodinek LG Watch Urbane.

Reklama