Co by to bylo za outfit bez těch správných doplňků. Jak víme, i malá drobnost může z toho nejjednoduššího kompletu udělat něco úplně jiného, lepšího. O botách tu byla řeč minulý týden. Teď se zaměříme na doplňky do ruky, na hlavu a na krk. Připravené? Jdeme na to!

Ledvinkový comeback

...a tentokrát v pěkně luxusním kabátu! Nemusíte se bát, outdoorový doplněk je pryč. Ledvinky jsou nyní super trendy a šik doplněk do práce, na rande nebo na party. A nám se tato podoba líbí moc! Mít volné ruce nebylo nikdy tolik trendy. Stačí, když si koženou ledvinkou opásáte sako, šaty nebo třeba zavěsíte jako cross body kabelku a budete stylová jako nikdy. Takže pryč s předsudky!
tas1.jpg

Pásky jsou in

Tenké, nekonečně dlouhé, ale i ty masivní a pořádně široké. Pásky se zkrátka nosí tuto sezonu ve velkém. Baví vás kovbojský styl? Tak hurá do něj! Dáváte přednost eleganci a minimalismu? Tenký kožený „had“ kolem pasu je skvělá volba. Nebojíte se vyčnívat? Zaměřte se na zvířecí vzory.
pas1.jpg

Geometrie a dominance

Myslíte si, že dominantním kouskem celého outfitu musí být třeba kabát nebo boty? V žádném případě. Milovnice výrazných náušnic mohou jásat, čím větší, tím totiž lepší. Poohlédněte se po geometrických tvarech, velkých blýskavých kamenech nebo jiných nepřehlédnutelných špercích do uší. Ale pozor. Když takové náušnice, tak už žádné prsteny, náramky nebo náhrdelníky.
nau1.jpg

Kostky kolem krku

O tom, že jsou kostky letos pořádně in, už řeč byla. Pokud si ale na kostkovaný kabát nebo kalhoty netroufáte, máme pro vás skvělé řešení – pořádně velkou a huňatou šálu s tímto trendy vzorem! Takový doplněk ozdobí i ten nejjednodušší outfit.
sal1.jpg

V klučičím stylu

Pokud vás baví pokrývky hlavy, pořiďte si pro tuto sezonu čepici s kšiltem ve stylu Páni kluci. Rošťácké, přesto stále trendy. Klučičí, ale s tím správným outfitem dokonale ženské. Nás tyto čepky baví moc, tak si dejte i vy pauzu od klobouků a trochu se odvažte.
cep1.jpg

Také si přečtěte: