Podzimní vzduch je plný listů poletujících ve větru, vytvářejících živé barevné kreace, naplňující nás energií před nadcházející zimou. Pestrost barev je až neuvěřitelná, od neutrálních odstínů hnědé přes zářivou zlatou až k ohnivě červené, která magneticky přitahuje pozornost.

Objevte v sobě skrytou stránku svojí osobnosti, nebojící se upoutat pozornost. V novém podzimním líčení od ASTOR se sofistikovanost snoubí s vášní a podmanivostí. Dodejte vaší tváři dramatičnost zářivým a nevinným pohledem kontrastujícím s provokativními rty vzbuzujícími vášeň.

Podzimní líčení od ASTOR si tentokrát pohrává s kombinací smyslných rtů a jen jemně zvýrazněných očí.

Tvář
Důraz je kladen na perfektní základ. Dokonale sjednocená pleť a její ochrana jsou nezbytné. Proto na obličej nejdříve naneste 16hodinový multifunkční make-up Mattitude, který vám zaručí vzhled bez lesku na dlouhou dobu. Díky unikátní receptuře používající Elasto-Gel ™ je Mattitude velmi pružný a odolný proti otěru. Přírodní bavlna obsažená v receptuře pohlcuje mastnotu, ale zároveň nechá vaši pleť dýchat. Make-up viditelně redukuje vrásky a minimalizují póry až o 70 %. Součástí složení jsou také magnesium a vitamin E, jež pleť oživí a dodají jí zdravý vzhled. SPF 22 pokožku ochrání před škodlivými slunečními paprsky. A jestliže na tváři objevíte nějaký nedostatek, který budete potřebovat skrýt, sáhněte po korektoru Anti Stress & Lift. Ten bez problémů zamaskuje kruhy pod očima a vady pleti, které by mohly zkazit celkový vzhled.

Oči
Oči mají působit velice něžně až téměř panensky, a vytvářet tak kontrast s výrazně nalíčenými rty. Proto použijte duo oční stíny Color Vision č. 115 v přirozených odstínech. Nejdříve na celé víčko aplikujte béžový stín. Následně tužkou na oči Automatic Eyeliner č. 002 vykreslete linku, kterou veďte co nejblíže kořínků řas. Hnědý stín pak použijte k fixaci linky a jemnému vystínování podle tvaru vašich očí. Samozřejmě nesmí chybět řasenka. Volume Artist dopřeje vašim řasám bohatý nadýchaný objem bez zbytečného zatížení, protože má lehké pěnové složení a kreativní kartáčkový aplikátor Creaflex ™, jenž obaluje a nadzvedává každou řasu zvlášť a to bez slepování a bez žmolků. Nezapomeňte na dokonale tvarované obočí, nedílnou součást bezvadného očního make-upu. Skvělým pomocníkem je tužka na obočí Eyebrow Pencil č. 081.

Rty
Vaše rty musejí provokovat! Rtěnka Soft Sensation Vitamin & Collagen v nepřehlédnutelném zářivém červeném odstínu č. 201 vám zajistí pozornost. Navíc se kromě bohaté barvy pyšní novou generací hydratačního a pečujícího komplexu, který zlepšuje elasticitu rtů, dodává jim objem a maximálně je zjemňuje. Exkluzivní kombinace kolagenu  a vitaminů A, C, a E pomáhá bojovat s vráskami a popraskáním rtů. Vaše rty budou neodolatelně svůdné!

Nehty
Závěrečnou tečkou vašeho podzimního looku jsou nehty, které korespondují se rtěnkou. Proto na ně naneste lak Lycra® Langer Stronger č. 210. Lycra® vlákna zajišťují, že barva vydrží až 10 dní, a calcium-keratin komplex napomáhá větší tvrdosti nehtů a stimulaci jejich růstu.

Upoutejte pozornost!

ORIENTAČNÍ MALOOBCHODNÍ CENY


Make-up Mattitude       249 Kč / 299 Sk

Korektor Anti Stress & Lift       169 Kč / 219 Sk

Tužka na obočí Eyebrow Pencil     149 Kč / 179 Sk
č. 081

Tužka na oči Automatic Eyeliner     165 Kč / 199 Sk
č. 002

Duo oční stíny Color Vision      169 Kč / 209 Sk
č. 115

Řasenka Volume Artist       289 Kč / 349 Sk

Rtěnka Soft Sensation Vitamin & Collagen    159 Kč / 199 Sk
č. 201

Lak na nehty Longer Stronger      180 Kč / 209 Sk
č. 210

Reklama