Zajímáte se o sportovní módu? Pak máme pro vás tipy od Nike!

Nová kolekce NikeWomen do každého počasí!

Při tréninku venku vás může překvapit počasí, a proto se nová kolekce na trénink skládá z produktů, které jsou určené do jakéhokoli počasí.

nike

Nike Shox Zip Sister+ II. Tato tréninková bota poskytuje noze díky technologii podešve Nike Diamond FLX oporu při pohybu do všech směrů na různorodých površích. Nabízí zpevnění při pohybu do stran, vyšší ohebnost a přirozený pohyb, který ve svém důsledku posiluje chodidlo. Drážky v podešvi zaručují lepší rovnováhu, sílu a kontrolu nad pohyby. Tato tréninková obuv je navíc vybavena technologií Flywire, která kopíruje šlachy v noze a poskytuje skvělou flexibilitu. Nike Shox Zip Sister+ je nejflexibilnější tréninkovou botou všech dob. Minimalistická konstrukce a měkčí sloupky jsou zárukou pohodlného běhu, zatímco nové provedení Shox se čtyřmi sloupky nabízí nízký profil pro stabilnější přechody. Bota je kompatibilní s technologií Nike+, což je ideální pro ty, u kterých je běh běžnou součástí tréninku.

nike

Nike Shox Zip Sister+ II je k dispozici ve dvou variantách: Nike Shox Zip Sister+ II STEAM, jejíž svršek je vyroben z lehké síťoviny, která zaručuje prodyšnost a bota dokonale větrá i při tréninku na sluníčku.
Nike Shox Zip Sister+ II SPLASH, jejíž svršek je vyroben z vodě odolného nylonu, aby nohy byly v suchu i za deštivého počasí.

nikeSteam Hoody. Lehká a prodyšná. Steam Hoody je ideální na rozcvičku a odpočinek po tréninku, když trénujete venku ve vlhkém prostředí. Tato mikina s kapucí na zip je vyrobena z látky Dri-FIT a chrání proti vlhkosti v případě nečekaných přeháněk.

nikeSplash Hoody. Tato bunda na zip je vyrobena z materiálu Therma-FIT, který se postará o to, abyste byly při tréninku venku neustále v teple a v suchu. Materiál na kapuci, hrudníku a na zádech odpuzuje vodu a chrání před nepříznivým počasím.

Co je Therma-FIT?

Oblečení Nike Therma-FIT funguje jako druhá vrstva a chrání před nízkými teplotami a větrem, protože drží teplo uvnitř a chladný vzduch dovnitř nepustí. Lehké, kompaktní provedení znamená, že Therma-FIT je pohodlný i při náročných aerobních aktivitách. Látka Therma-FIT je zárukou tepelné izolace díky využití mikrovláken v hustém, lehkém, oboustranném fleecu, v kterém se vytvářejí vzduchové kapsy. Vzduchové kapsy jsou velmi účinným izolantem, protože skutečnost, že se vzduch v těchto kapsách drží, znamená, že se chladný vzduch nemůže dostat dovnitř a teplý ven.

Více na www.fitnessclub.cz

Redakční tip:

Další zajímavé trendy věci od Nike najdete v novém obchodě NikeWomen v pražském obchodním centru Arkády Pankrác.

Reklama