Než začne padat listí a podzimní slunce začne příjemně hřát do dozrávajícího ovoce, můžete se zachumlat ke kamnům a otevřít jednu z knižních novinek.

 

Královna noci - další výborná detektivka z prostředí antického Říma, z pera oblíbeného Paula Dohertyho

 

V srdci starověkého Říma se ukrývá vražedné zlo… V „antické“ řadě už vyšlo: Domina, Císařská vražda a Píseň gladiátora

Píše se rok 314 a v útrobách Říma začínají vřít vražedné síly. Městem otřásá série násilných únosů mladých lidí. Do toho kdosi barbarsky vraždí vysloužilé vojáky. Způsob, jakým tajemný vrah hanobí jejich těla, připomíná hrůzné praktiky Piktů, s nimiž se před mnoha lety utkávali. Bylo by snad možné, aby někdo z tehdejších zmasakrovaných nepřátel přežil?

Energická císařovna Helena je rozzuřená. Povolá svou nejlepší tajnou agentku Claudii, aby tyto děsivé události vyřešila. Claudia, v obyčejném životě hubatá neteř krčmáře, se ocitne v boji mezi starými kulty a novou, stále mocnější vírou: křesťanstvím. Sebemenší zaváhání ji může stát život…

Královna noci Paula Dohertyho vypadlo nakladatelství Metafora www.metafora.cz

 

 

A ještě jeden tip!

 

ZDRAVÝ MUŽ: Psychické i fyzické mistrovství - práce předních odborníků na téma fungování mužského těla, jeho specifik, problémů i předností

 

Práce předních odborníků na téma fungování mužského těla, jeho specifik, problémů i předností.

Jedná se o ojedinělou publikací, shrnující nejnovější poznatky psychologů i praktických lékařů.

Mladí muži se tak mohou detailně seznámit s tím, jak jejich organizmus vlastně pracuje a jak mohou co nejvíce napomoci jeho optimálnímu stavu. Kniha se jim může stát průvodcem, který upozorní na riziko chorob, vysvětlí medicínské pojmy, poskytne cenné rady a nasměruje je na cestu ke zralosti.

 

Připravujeme: Zdravý muž, šest etap stárnutí

 

Knihu ZDRAVÝ MUŽ vám přináší nakladatelství Columbus www.knihy-columbus.cz

Reklama