Spojené arabské emiráty: symbol luxusní dovolené

Spojené arabské emiráty jsou již řadu let oblíbenu cílovou destinací českých turistů. Do země šejků jich míří rekordní počty. Kromě odpočinku v moderních hotelových resortech si zde můžete prohlédnout futuristickou metropoli Dubaj nebo nahlédnout do života pouštních beduínů. Jedním z nejvíce rozvíjejících se emirátů poslední doby je Ras Al Khaimah. Krásné pláže, hotely světové úrovně a služby all inclusive lákají každým rokem stále více návštěvníků. Podzim je díky počasí k návštěvě ideální. Teploty se pohybují okolo 30 stupňů.  Pokud hledáte útočiště před prvními podzimními mrazíky, Emiráty vás nezklamou.
5bbf0df12f305obrazek.png

TIP na ubytování:
Ras Al Khaimah, Al Hamra Residence *****
Pokoj Deluxe Polopenze                          od 17 990 Kč

Omán: perla orientálních zážitků

Omán je jako stvořený k zimní dovolené. V létě zde teploty dosahují k 45 stupňům, ale během zimy zde naměříte kolem příjemných 25 °C. Omán může návštěvníkům nabídnout opravdu nevšední podívanou nejen na historická centra starých měst, které v minulosti navštěvovali obchodníci z celého světa, ale také nedotknutou přírodu včetně rozlehlých a liduprázdných pláží s tyrkysovým mořem. Na své si zde přijdou i milovníci arabské kuchyně, která je plná datlí, jehněčího masa, mořských ryb, exotického koření a kávy.
5bbf0e069d55fobrazek.png
 
TIP na ubytování:
Fanar resort *****
Pokoj Deluxe All Inclusive                           od 30 990,-Kč

Katar: nový klenot Perského zálivu

Katar je Čechům blíž než kdy dříve. Není to totiž tak dávno, co své brány otevřel turistům. Má ale skvěle našlápnuto vyrovnat se Emirátům i Ománu. V Kataru najdete jedny z nejkrásnějších pláží Perského zálivu i hotely celosvětově vyhlášené komfortem, kvalitou služeb a typickou arabskou vstřícností k hostům. Čeká vás obří umělý ostrov Perla, stovky metrů vysoké mrakodrapy nebo snad projížďka lodí po jednom z nejmodernějších přístavů na světě. Katar je vizí toho, jak bude vypadat budoucnost v příštích desetiletích
„Do Kataru létáme výhradně s prestižními Qatar Airways — nejlepší leteckou společností roku 2017,“ uvedl mluvčí FISCHER GROUP Jan Bezděk.
5bbf0e32d7734obrazek.png

TIP na ubytování:
Marriott Doha *****
Pokoj Deluxe City view se snídaní           od 19 090,-Kč

Další tipy na dovolenou najdete na FISCHER.CZ

Reklama