image.jpg

Newsboy cups neboli barety s kšiltem jsou pro podzimní a zimní sezónu 2018/2019 hlavním trendem. Návrháři se inspirovali módou 70. let, kdy je nosily ženy po celém světě. Comeback zažívají hlavně díky světovým ikonám, které je mají ve velké oblibě. Proto se jí také říká čepice hvězd. Jedná se o univerzální doplněk, hodící se ke všem stylům oblékání od elegantního až přes sportovní. Velkou výhodou je i to, že lichotí většině žen. Můžete mít kulatý, podlouhlý tvar obličej, krátké či dlouhé vlasy, baret s kšiltem vám bude slušet. V nabídce naleznete především černé provedení. Mohou být zdobené detaily, jako jsou nápisy, nýtky či výšivky.

5bf70c52bdc90image.jpg

Klasické barety jsou tím pravým, pokud chcete být za dámu s velkým D. Retro módní doplněk se letos hlásí o slovo a byla by škoda jej nevyslyšet. Outfitu dodají chic ženský šmrnc, který je vlastní šarmantním Francouzkám. Baret nasaďte přes uši a lehce stáhněte na jednu stranu. Pro něžný vzhled nechte vlasy ledabyle rozpuštěné. Look sebevědomé dračice podpořte uhlazeným culíkem, který dáte na opačnou stranu než je baret a rty zvýrazníte červenou rtěnkou. Pokud vám přijde doplněk fádní, můžete jej ozdobit vkusnou třpytivou broží.  

5bf70c79c9ea2image.jpg

Čepice po vzoru trpaslíka, kdy zadní část je spadlá, je oblíbená ženami preferující ležérní styl oblékání. Zde je nabídka opravdu široká. Nabízejí se pletené s velkými či malými oky, sportovní s logem společnosti, nebo ty s originálním nápisem. Nejvíce lichotí ženám, jejichž tvar obličeje má výraznější čelist. V čepici nechte vyniknout vlasy, abyste podpořila svou ženskost. Benefitem je, že pletené čepice zahřejí a udržují tělesnou teplotu, jsou tedy vhodné pro „zimomřivky“.

5bf70c92f2d5dimage.jpgZ kolekce: Deichmann

Čepice s bambulí jsou dětmi nenáviděné, mezi dospělými se naopak těší oblibě. Minulý rok byly na předních příčkách módních hitů, letos už tolik netáhnou, ale vedle s nimi nešlápnete. Moderní jsou čepice s výraznou nejlépe kožešinovou bambulí. Ač by se mohlo zdát, že doplněk se hodí pro volno časové aktivity, parádu s ním uděláte i ve městě. Stačí jen správně zkombinovat oděvy. Čepici s bambulí si můžete obléci i k šatům, ale k džínsům a pletenému svetru sedne lépe. Jestli sáhnete po jednoduché variantě bez zdobení, nebo po kamínkové obměně, je na vás. Vždy ale přihlížejte na vybraný outfit.

5bf7c7b71da1cobrazek.jpgFoto: Profimedia.cz

Čtěte také: