5bebedf74b526obrazek.jpgZ kolekce: Mohito

5bebf8965715dobrazek.jpg

Z kolekce: Esprit

Stará dobrá klasika

Nerada v módě experimentujete či máte pocit, že tomuto odvětví nerozumíte? Jednobarevné šaty, kostkovaný vzor, délka těsně nad kolena či midi je sázkou na jistotu, kterou nic nezkazíte. Šaty, jež mají prolnutí v pase zvýrazní ženské křivky a dodají postavě na souměrnosti. Jako svršek volte elegantní, dobře padnoucí kabát, který může být tón v tónu se šaty. Doplňte jej o kabelku v neutrální barvě a kotníkové boty či kozačky na podpatku. Model tím získá ryze ženský punc. Pokud chcete dodat outfitu šmrnc, vsaďte na detaily, jako je například metalická či lakovaná obuv.

5bebf7244d368obrazek.jpgZ kolekce: Zara

5bebf813557a8obrazek.jpg
Z kolekce: Zoot.cz

Jako divoká šelma

Zvířecí potisky hlásí pro tento rok návrat. Jedná se o vzor, kde je potřeba být opatrná, je zde totiž tenká hranice mezi vkusem a laciností. V první řadě je potřeba si uvědomit, zda na takový kousek máme. Vybrat střih a materiál adekvátní s vaší postavou. Pak se zamyslet nad kombinací s dalšími oděvy a kam je budete vynášet. Na běžný den se držte při zemi. Jeden výrazný prvek v podobě zvířecích šatů stačí. Nikdy nekombinujte vysoké kozačky nad kolena s mini šaty inspirovanými divočinou. Takový outfit je vhodný maximálně na pouť, kde můžete nabízet lístky na „řetízkáč“. Ani zdobené punčochy nejsou správnou volbou. Jiná pravidla se dodržují, když vyrážíte do baru. Zde můžete popustit uzdu fantazii a vzít si extravagantní huňatý kabátek.

5bebfecf2d0d2obrazek.jpgZ kolekce: Mango

5bebff4b0e7bfobrazek.jpg

Z kolekce: C&A

Romantická dušinka

Volánky, krajka, květiny, to jsou romantické detaily, které byly trendem především na jaře, ale ani na podzim se o ně nemusíme ochudit. Výhodou je, že sluší všem, a to bez rozdílů. Dají se snadno kombinovat a nemusíme se obávat většího módního faux pasu. Co se týče kombinací, je to individuální, záleží, v čem se cítíte nejlépe. S modely v romantickém duchu korespondují drsné rockerské kousky, kožené bundy a ocvočkované boty, stejně jako elegantní kabáty v prodloužených délkách a kotníková obuv na blokovém podpatku. Dá se říci, že si můžeme obléci i obout cokoli a vždy to bude správně.

Čtěte také: