Před několika dny šla na veřejnost s novým klipem kapela Rybičky 48. Zahrála si v něm také Barbora Zemanová a písničkář Pokáč. Píseň se jmenuje Zamilovaný/Nešťastná 2: Po 10 letech a navazuje tak na píseň a klip, který vyšel právě před deseti lety.

Pozadu nezůstává ani zpěvačka Emma Smetana se svou kapelou. Nedávno spatřil světlo světa videoklip o lásce s názvem Over.

Vidím to růžově takový je název nového videoklipu skupiny Mandrage. Zahrála si v něm Karolína Holubová, dcera zpěvačky Evy Holubové.

Vítězka Superstar Tereza Mašková zveřejnila videoklip O nás dvou. Text k písni naspala Jana Kolesárová spolu s frontmanem skupiny No name Igorem Timkem.

Včera se dočkali také fanoušci a fanynky zpěvačky a modelky Jitky Boho. Vydala totiž videoklip a singl Varovarování. Text, ve kterém zpívá o lásce, která vyprchala, se dá vztáhnout i na její momentální životní situaci.

S klipem přišla nedávno také Barbora Poláková (Kdyby), Chinaski (Láska a data), Pavel Calta (Vzpomínky), Tereza Kerndlová (Ve frontě na sny), Pokáč (Úplně levej) nebo Berenika Kohoutová (Holka roku).

Čí klip a píseň vás nejvíc zaujaly?

Reklama