Pokud už jste stihly nakouknout do obchodů, už máte jistě alespoň malou představu, jaké trendy nás toto období čekají. A jak to tak bývá, trendy velmi často slaví svůj comeback a nebude to jinak ani letos. Těšit se můžeme hned na několik stylů, v nichž najde zalíbení určitě každá z nás. Takže? Jdeme na to. Nechte se inspirovat.

Zvířecí potisk
zvii.jpg

Módní domy jako je Calvin Klein, Givenchy nebo Bottega Venetta, a mnoho dalších, dalo zvířecím potiskům a městské divočině znovu zelenou. Ke klasickému leopardovi přibyl také gepard, zebra nebo had. A ano, tento trend si žádá odvahu a cit. Ani bez jednoho se neobejdete. My doporučujeme vsadit na doplňky nebo zvířecí potisk v netradiční barvě. Třeba taková červená hadí kůže je super šik!

Éterické šaty
sat1.jpg

Tento trend je jako stvořený pro romantické duše. Na podzim se budou nosit dlouhé maxi šaty! Éterické, vílí, z jemných materiálů a vzorů. Skvěle se hodí k huňatému svetru, koženým botám a křiváku. Trochu hippie, ale pořádně ženské a co si budeme povídat, na podzim také celkem nečekané.

Žhavá rudá
cer1.jpg

Barvy budou tuto sezonu opravdu in. Čím výraznější, tím lepší. A sytě červená je přesně tou, po níž by měla sáhnout každá žena. Umí být sexy, rafinovaná, ale i romantická a něžná. Stačí, když zvolí ten správný kousek. Nebojte se monochromatiky, ale také třeba jen červených bot nebo velké kožené kabelky v této žhavé barvě.

Trendy kostka
kos.jpg

Mezi nejzásadnější trendy tohoto podzimu je bezesporu kostka. A my ji vítáme s otevřenou náručí. Není to sice nic nového ani průkopnického, ale módní návrháři stále nacházejí nové způsoby, jak ji nosit, anebo jaké barvy kombinovat. Kostky jsou letos výzva, tak se jich nebojte. Nám se nejvíce líbí kostkované kalhotové kostýmky!

Hřejivé kožichy
hps.jpg

Až udeří pořádné mrazy, neměl by vám chybět v šatně kožich. A nebojte se, hned nemusíte vypadat jako lední medvěd. Vybírejte podle své konfekční velikosti nejen střih, ale i barvu a uvidíte, že budete dokonalá módní ikona.

Kosmické odstíny
sed.jpg

Stříbrná, hologramové odlesky, transparentní PVC, třpytky, lesk...Tak to je heslo tohoto podzimu. Trochu odvážné, ale pořádně zábavné. Pokud ještě nemáte stříbrnou bundu nebo sako, je čas to napravit! Tyto kosmické sci-fi barvy ale nejsou otázkou večerních outfitů, klidně si je vezměte na denní nošení. Ale pozor, nic se nemá přehánět.

Také si přečtěte: