Nevlídné podzimní počasí přímo vybízí k lenošení v teple na gauči se šálkem horkého čaje a s dobrou knihou. Nakladatelství DOMINO nabízí hned tři bestsellery, které se vyšplhaly na první místa žebříčků a mohou vám dělat společnost během chladných večerů. Najdete v nich napětí, vraždy i sondu do duše ženy.

Jeffery Deaver: SBĚRATEL KŮŽÍ

asdKriminalista Lincoln Rhyme a jeho partnerka Amélie Sachs se poprvé setkali u případu Sběratel kostí, podle něhož byl natočen také stejnojmenný film s Denzelem Washingtonem a Angelinou Jolie v hlavních rolích. Nyní hledají vraha, který se Sběratelem kostí zjevně inspiroval. Oběti zavleče do podzemní kobky, kde nožem a tetovacím strojkem vytváří na jejich tělech šifrované vzkazy. Místo inkoustu ale používá jed, který obětem přivodí tak kruté bolesti, že smrt vnímají jako vytoužené vysvobození. Vraha je třeba vypátrat dřív, než zaměří svou pozornost na další oběť – anebo dokonce na samotného Rhyma a Sachs.

http://www.dominoknihy.cz/napeti/sberatel-kuzi

 

Natalie Young: DOKONALÁ CHUŤ aneb SNĚZ SI SVÉHO MANŽELA

ASASX Lizzie Prain právě překročila padesátku a až dosud se její život točil především kolem jejího psa Rity, malého domku u lesa a vaření. Nyní má ale před sebou těžký úkol – musí se zbavit mrtvoly svého manžela, aby mohla začít nový život, který si podle vlastního mínění po ubíjejících třiceti letech v Jacobově stínu plně zasluhuje. Způsob, jakým se to Lizzie rozhodne učinit, vychází z jejího vrozeného smyslu pro praktičnost. Nic pro slabší povahy. Lizzie však svůj plán hodlá dovést do zdárného konce. Protože jedině tak bude moci začít konečně žít.

http://www.dominoknihy.cz/edice-mimo-edice/dokonala-chut-aneb-jak-snist-sveho-manzela

 

Sarai Walker: ALICE V ŘÍŠI DIVŮ (A TAKY PŘED ZRCADLEM)

SFS Autorka se v přiznané parafrázi Alenky chytře, působivě a ironicky vymezuje proti současnému kultu věčného mládí, krásy a povinné štíhlosti. Původní rukopis musel být na radu právníků přepracován, protože nebezpečně přímo ukazoval na tvůrce všech těchto neblahých trendů. Je to neobyčejný, mnohovrstevnatý román stavící na hlavu Bridget Jones, Sex ve městě i všechny ostatní podobné knihy.

http://www.dominoknihy.cz/inteligentni-romany-pro-inteligentni-zeny/alice-v-risi-divu-a-taky-pred-zrcadlem

Reklama