nudePo několika velmi „nude“ sezonách přichází přímo výbuch barev a kreativity. V kurzu jsou výrazné a sytě barevné looky, často inspirované uměním. Čím výraznější a odvážnější, tím lepší. Dobrá zpráva navíc je, že tyto looky jsou velmi dobře nositelné i v běžném životě. Tato zpráva, která se objevila na newyorských módních molech, znamená jediné – Maybelline NY líčení je určeno pro silné ženy a dívky, které používají make-up jako formu sebevyjádření. Ať už se tedy rozhodnete pro syté oční stíny, výrazné linky, vamp rty nebo jednoduché líčení, svět je jen váš. Staňte se i vy Maybelline NY „IT Girl“. Margita Skřenková, Maybelline NY National Make-up Artist vám poradí, jak na to. 

líčení

Newyorským molům dominovala vize silné ženy, ať už doslova nebo v náznaku. Někteří návrháři zvolili extravagantní návrhy a objem, jiní použili pro zdůraznění ženské síly líčení, např. oči nalíčené bohatými stíny, často ještě zdůrazněné lesklým finishem. Ať už měly modelky nalíčené jen oči nebo byly součástí looku i výrazné rty, všechny looky reprezentovaly jediné – neohrožený přístup k životu a zdravé sebevědomí.

líčení

Phillip Plein

makeupMake-up artista Yadim využil jako inspiraci pro looky k této přehlídce vzal jako „velké “ make-upy z fotografií Richarda Avedona nebo Helmuta Newtona – všeho bylo hodně. Na sjednocení pleti použijte make-up Dream Matte Mousse od Maybelline NY, který už nemusíte pudrovat. Oči orámujte tužkou Waterproof Gel Pencil v černém odstínu a rozmažte do ztracena, celé horní víčko pak vystínujte tmavě šedou nebo černou barvou z paletky The Rock Nudes Pallette. Řasy pořádně pročešte řasenkou Colossal Spider pro velký objem a opravdu velké viditelné řasy. Obočí zafixujte řasenkou na obočí Brow Drama a rty precizně vymalujte červenou rtěnkou Color Sensational.

líčení

Naeem Khan

makeupNa tuto přehlídku vytvořil hlavní make-up artista přehlídky Gato velmi jemný fresh look. Pleť sjednotil make-upem Dream Matte Mousse, který není již potřeba dále pudrovat, středovou část obličeje ještě prosvětlil korektorem Fit Me. Korektor volte tak, aby byl o jeden odstín světlejší než je odstín pleti. Obočí je učesané a zafixované řasenkou na obočí Brow Drama, tváře byly zvýrazněny rtěnkou Color Sensational v růžovohnědém odstínu. Rtěnku nanesl make-up artista štětcem na spodní část tváře, pod lícní kosti, a postupně rozestínoval dolů směrem k uchu tak, aby výsledný efekt působil jako přirozené zčervenání tváře. Ten samý odstín rtěnky vklepal jemně bříškem prstu do středu dobře hydratovaných rtů. Oči byly ponechány jen prosvětlené, řasy zcela bez řasenky.

líčení

Rochambeau

makeupTento look je v podstatě velmi jednoduchý na samotné líčení, zato však velmi efektní. Pleť sjednoťte make-upem  ve správném odstínu k pleti a nad lícní kosti aplikujte Strobing Stick, čímž krásně projasníte pleť. Na celé horní mrkací víčko naneste stín Color Tattoo v tyrkysovém odstínu. Pracujte rychle, stín, ačkoliv je mastný, po nanesení zasychá. Docílíte tak opravdu dlouhodobého efektu bez nežádoucího rozmazávání. Stín lehce protáhněte směrem ven a nahoru z oka tak, abyste docílila protáhlého kočičího tvaru. Na řasy doporučuji řasenku Push Up Drama, kterou protáhněte řasy. Na tváře i rty naneste rtěnku Color Sensational v jemném meruňkovém odstínu, oboje jemným vklepáním prsty.

líčení

Jason Wu

makeupTento velmi sofistikovaný look přitáhne zaručeně pozornost a jeho velkou výhodou je, že se hodí jak na denní nošení,  tak na večer i na party. Nejprve sjednoťte barvu pleti vaším oblíbeným make-upem od Maybelline NY, pak středovou část obličeje prosvětlete korektorem Fit Me v odstínu o odstín světlejším než je skutečná barva pleti, dobře rozetřete do ztracena. Obočí stačí vyčesat a zafixovat řasenkou na obočí Brow Drama, na rty naneste rtěnku Vivid Matte v tom nejčervenějším odstínu, co unesete, a je hotovo. Užijte si obdivné pohledy.

jason wu

La Perla

makeupLook vytvořený na přehlídku La Perla je přesně tak dramatický a sexy jak vypadá, ale nenechte se zmást, jeho vytvoření je velmi jednoduché. Vše je o dobře hydratované pleti sjednocené matným make-upem, stejně jako o velmi výrazných rtech v barvě burgundy. Ale popořádku - jakmile jste spokojená se sjednocením barevného odstínu pleti a následném prozáření tyčinkou Stobing Stick, věnujte pozornost také řasám a obočí. Na obočí si dejte záležet, případné mezery a nedostatky ve tvaru lehce zvládnete s aplikací Brow Precise Fiber Volumizer a řasy pročešte řasenkou Push Up Drama. K dokončení dokonalému sexy looku zbývají jen precizně nalíčené rty, a to rtěnkou Vivid Matte Liquid v odstínu Corrupt Cranberry, zkrátka tmavé burgundy.

la perla

Derek Lam

makeupTento look je na aplikaci velmi jednoduchý. V první řadě si však dejte velmi záležet na pleti. Hydratovanou pleť sjednoťte v odstínu vaším oblíbeným make-upem od Maybelline NY a případné nedostatky zakryjte pomocí korektoru Fit Me. Obočí vyčešte a zafixujte řasenkou na obočí Brow Drama, na tváře, respektive na lícní kosti, naneste tvářenku v lehkém broskvovém odstínu a rty jen hydratujte transparentním balzámem Baby Lips, aby vynikly pouze netradičně nalíčené oči v kovově světle modro šedém odstínu. Toho docílíte smícháním dvou odstínů z paletky The Rock Nudes Palette, tedy modrého a šedého. S aplikací se příliš netrapte, prostě vybarvěte celé horní víčko a rozestínujte až po obočí. Protože má tento look působit trochu étericky, na řasenku tentokrát zapomeňte.

Derek lam