Panikaříte z podzimní chřipky? Podpořte svou imunitu již nyní a připravte se pořádně na útok kapénkových infekcí! Ne, nechceme vás plašit, ale být bdělá se vyplatí. Jako dobrý pomocník se jeví nápoje HELLO.

helloSychravé počasí se pomalu blíží. Podzim se na nás už třese a s ním i hrozba různých nemocí.

Chcete, aby se vám a vašim blízkým chřipka či nachlazení vyhnuly obloukem? Měli byste proto hodně pít. Dostatek tekutin, tedy až 3 litry denně, udržuje správný chod celého organismu a pomáhá vylučovacímu systému zbavovat se co nejlépe všech odpadních látek.Pitný režim můžete zpestřit něčím, co pořádně vyzbrojí vaší imunitu a přitom zalahodí vašim chuťovým pohárkům. Vyzkoušejte osvěžující Smoothies a 100% čerstvě vylisované ovocné šťávy od HELLO.

Co mají smoothies HELLO?

smootieUž jak samotný název (z angl. smooth - vláčný, hebký) napovídá, jde o jemný a velmi hustý nápoj, který obsahuje výhradně jen ovoce. Kromě čisté ovocné šťávy se v něm ukrývá 30% podíl ovocné dřeni, jež je důležitou zásobárnou vlákniny a díky vysokému obsahu výživných látek přispívá k posílení imunitního systému.

Vzhledem ke způsobu zpracování a ochrannému balení v obalech Tetra Prisma Aseptic, smoothies HELLO hravě vydrží při pokojové teplotě, aniž by se zkazily, a to i bez chemických konzervantů! Snadno pak dodají tělu přesně to, co potřebuje - pořádnou dávku vitamínů a antioxidantů, které (krom jiného) výrazně přispívají ke snížení rizika kardiovaskulárních onemocnění a mohou přispívat i k prevenci před rakovinou.

Jaké jsou fresh HELLO?

freshČerstvě vylisované nápoje z ovoce neboli tak zvané freshe (anglicky: fresh drinks) nabízí řadu pozitiv pro lidský organismus. Už po týdenní konzumaci těchto zázračných životabudičů je patrný propastný rozdíl. Čistě ovocné šťávy nejenže zásobují tělo vitamíny (především A, C a B komplexem), minerálními látkami (draslík, vápník, hořčík), živinami (kyselina listová), ale jsou i zásobárnou přírodního cukru. Napomáhají tak tělesné očistě, podporují trávení, zbavují únavy a jsou skvělým pomocníkem při hubnutí. Kromě nesporného vlivu na posílení imunitního systému freshe blahodárně působí na kvalitu vlasů, nehtů i pokožky.

Čerstvé šťávy z ovoce se od běžných džusů liší hned v několika směrech. Zatímco džusy se vyrábějí z ovocného koncentrátu, šťávy mají 100% podíl ovoce. Neobsahují žádná dochucovadla, barviva ani konzervanty. Inovativní balení Tetra Prism a Aseptic uchovává zdraví prospěšné látky z ovoce a zajišťuje trvanlivost nápoje až po dobu jednoho roku.

Imunitu zocelí také...

Kromě správného pitného režimu byste také neměli zapomínat na:

  • Nutričně hodnotnou stravu
  • Dostatek spánku
  • Aktivní způsob odpočinku, např. při sportu

O společnosti Linea Nivnice, a.s.

lineaAkciová společnost Linea Nivnice patří k největším výrobcům nealkoholických nápojů v České republice. Nosným programem firmy je od roku 1995 řada ovocných šťáv, nápojů a nektarů v obalech od firmy Tetra Pak a vlajkovou lodí mezi jejími produkty je řada nápojů značky HELLO. Více na www.lineanivnice.cz.