Svolávám všechny milovnice kalhot, elegance a barev. To vše najdete v dnešním módním článku. Sako a kalhoty v jedné barvě a materiálu jsou módní stálicí. A pokud se nebojíte barev, tím lépe. Barevné „kalhoťáky“ rozsvítí šedé ulice.

m

Džíny sice patří k nejoblíbenějším kalhotám, ale chce to změnu. Pokud máte ráda kalhoty a pánský styl, neměl by kalhotový kostým ve vaší výbavě chybět.

Jaké se nosí střihy?

Nosí se všechny možné styly, takže si vybere každá z vás. Vedou sice rovná oversized saka a zúžené kalhoty v délce nad kotníky, ale jestli nejste z tohoto trendu zrovna nadšená, nic se neděje, když oblečete kostým podle svého vkusu. Klidně s vypasovaným sakem a kalhotami s rovnými nebo širokými nohavicemi, který bude vždycky bude patřit k nadčasovým stálicím.

Materiály

Tak jako se nekladou žádné meze ve střizích, velký výběr je i v barvách a materiálech. Na podzim se určitě vyplatí teplejší tvíd, ale určitě užijete i gabardén, samet nebo jemný manžestr.

K večerním příležitostem volte kalhotový kostým s leskem. Nejlépe vlnu s příměsí hedvábí.

Barvy

Jak uvidíte v naší fotogalerii, kostýmy hrají všemi barvami a nepanuje žádný diktát. Rozhodně nic nezkazíte s kalhotovým kostýmem v černé, šedé nebo tmavě modré, ale in budete i v ostatních barvách. Nejdůležitější je, aby vám barva slušela a podtrhla vaši osobnost.

Foto: Street Style Top Shop

Čtěte také:

Reklama